Dayak nedeni Ahmet Kaya mı?

Salı gecesi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Kral TV Video Müzik Ödülleri Töreni'nde tuvalette yumruklu saldırıya uğrayan Serdar Ortaç, Ahmet Kaya yüzünden olayın gerçekleşip gerçekleşmediğinden emin olmadığını söyledi.

10 yıl önce MGD Ödül Töreni'nde Kürtçe klip çekeceğini açıklayan Ahmet Kaya'nın yuhalanıp salondan çıkarılması olayının baş aktörlerinden biri olan ve olayın tırmandığı dakikalarda sahneye çıkarak 10 . Yıl Marşı'nı okuyan Ortaç, "Rahmetli Ahmet Kaya, gençliğimde de sevdiğim bir sanatçıydı. Hala da severim. Bu olayın o yüzden olmuş olduğunu sanmıyorum ama olabilir de..." dedi.

Üst dişi kırıldı, elmacık kemiği çatladı

Öte yandan Ortaç'ın olay sonrası yapılan doktor kontrolünde üst iki dişinde kırık, elmacık kemiğinde çatlama ve alt sol diş tabakasında yırtılma rapor edildi. Olay sonrası Mega Magazin kamerası tarafından görüntülenen saldırganın görüntüleri polise teslim edildi. Ortaç'ın avukatı Ömer Durak, "Polis şahsın kimliğini belirlemeye çalışıyor. Henüz kim olduğuyla ilgili bir bilgi bize ulaştırılmadı" dedi​

bahrey

serdar ortaçı hiç sevmiyorum.Ahmet Kaya gibi büyük bir sanatçıya yaptığı az gibi birde onun yüzünden olmuş olabilir diyor...

Serdar Ortaç ı bende sevmiyorum ama başına gelen olaydan dolayı üzüldüm...
Sanat camiasında böyle şeyler olmamalı...

Yukarı Alt