1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Sercan Yıldırım Aslan oluyor


 1. Rochas

  Rochas olduser

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  14.247
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Caspian

  Adnan Sezgin’in de katıldığı toplantıda Adnan Polat, İbrahim Yazıcı’dan Sercan Yıldırım ile Volkan Şen’e karşılık Servet artı bir miktar para teklif etti

  Hürrieyt'in haberine göre, Bursa Başkanı, "Tatmin edici bir rakamla gelirseniz düşünürüz" karşılığını verdi.

  Kuruçeşme açıklarındaki Suada, dün akşam saatlerinde önemli bir transfer görüşmesine tanıklık etti. G.Saray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, saatler 19.30'u gösterirken Kuruçeşme'de buluştu. Ayrı ayrı arabalardan inen üçlü, daha sonra tekneye yöneldiler

  Onları herkes istiyor

  Polat ve Sezgin, Bursaspor Başkanı'na Sercan Yıldırım ve Volkan Şen'le ilgilendiklerini ve bu oyuncuları transfer etmek istediklerini söyler.

  İbrahim Yazıcı ise şu karşılığı verir:

  "Bu iki oyuncumuzu herkes istiyor. Hem yurt içinden, hem de yurt dışından talep var. Satarsak sonra ne derler? Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğiz. Ben ikisini de bırakmak istemiyorum. Ancak beni tatmin edecek bir rakamla gelirseniz o zaman düşünürüz."

  Fiyatı ben belirlerim

  Yazıcı'nın bu sözleri üzerine, Polat ile Sezgin, konuyu Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın istediği Servet Çetin'e getirip, takas önerisinde bulunur. Üzerine de bir miktar para önerirler.
  Ancak, Bursaspor Başkanı'nın tavrı nettir. Taviz vermez ve şu karşılığı verir; "Bana takasla gelmeyin. Fiyatı ben belirlerim. Eğer o istediğimiz parayı verirseniz bu iki oyuncunun transferine onay verebilirim."