1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

ser0 ADLI ÜYE OLAN KİŞİ DOLANDIRICI

1. robincemo

robincemo rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri
    evet arkadaşlar "ser0" adlı kişi ecsroda charımla takas yapılması için şifresini verdim ve o charımın üstündeki tüm itemleri ve bankadakileri kendi sahip oldu almasına kızmıyorum insan gibi isteseydi bnden verirdim bunun sonucu mahkemeye gidicektir belki şaka yaptığımı düşünüyorsunuz ama ip adresi elimde olduğu için telefon numarasından tut herşeyiyle elimde olucak ve bu bir hacka girdiği için para cezasına çarptırılıcaktır inanamıyabilirsiniz bana ama mahkeme günü görürsünüz

2. ironEyE

ironEyE rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kardeş ser0 nun bi şerefsiz olduğunu herkes biliyo daha önce 10 dan fazla char soydu-çaldı adı üzerinde ser0=şero :wink1:

3. salih20

salih20 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yawrucum sen kendi isteğinLe vermişsin hiç bir şey yapamazsın bu açıkLamaLarımı kesinLikLe o doLandırıcıyı savunduğum için söyLediğimi zannetmeyin hem isroda'da ecsro'da item veya acc satışı yasaL deiLdir acc ı açarken kuraLLarı okursanız bunu sizde görürsünüz hiç bir şekiLDe suçLuyamazsın herşeyi öğrende aç bu konuyu okey :thumbsup:

4. NovemBer

NovemBer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    robincemo sen ona diosun ama sende ölesin benım charım aldın kazıkladın bune ne diceksnn

5. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

İsteseydi Kendim Verirdim Demişsin Ne Yalan Söyliyeyim Bu Sözünde Samimiyetine İnanmadım :coffee:

6. NovemBer

NovemBer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senin Kimsyee Suç Atma Hakkın Yokk Bunu unutma Sende Herkezi Kandırıosun Bnım Çarımı Aldın Kazıkladın Bna Cevp versne Veremıosun İşte:s :uyku:

7. robincemo

robincemo rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri
    ben seni kazıklamadım hani şaitin varmı yok çünkü ben öle bişey yapmadım sen ser0 nun arkadaşısın ama bende bir kanıt var msn plus onun bütün dediklerini açıklıyor char soyduğunu kendi sölüyor salak işte

8. NovemBer

NovemBer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ŞAhitimm War Olmasmı Pis yalancı TheDeep Ve darkonder bak kardeşim sen de bölesin ancak baskalarıının emeklrini çalarsın