1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Senorus | 95 Cap | Yeni Bir Deneyim | Keyifli Oyun Deneyimi | Yenilikçi Özellikler | 20.02.2016


 1. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Eğer profesyonelce yönetilen dengeli bir oyun deneyimi sunan sizi günlük stresten uzak tutacak bir silkroad private server arıyorsanız?
  O zaman Senorus sizin için doğru yer!

  [​IMG]

  [​IMG]
  Giriş.
  Biz Senorus ekibi Silkroad oyuncularından bir grubuz.Her birimiz incelediğimiz bölüm ile servera yardımcı olduk.Biz bu topluma birbirleriyle etkileşimin mümkün olduğu birbiriyle arkadaşlık kurabileceği stresten ve savaştan uzak dostça bir ortam sunuyoruz. Ve biz gerçekten üzerinde çalışmış profestonel bir ekibiz.

  Teklifimiz.
  Biz burada size hevesli oyun ile istikrarlı bir server sunuyoruz.Eminiz ki bunları daha öncede coğu kez duydunuz ve uzun süre etkili olmadı FAKAT bu konuyu lütfen bir kez daha okuyunuz. Siz Senorus'un kar yapmaya yönelik bir server olmadığını göreceksiniz. Biz sadece pay2win demiyoruz, biz bunu sizin, kendiniz keşfetmenizi istiyoruz. Bizim özelliklerimiz den biri olan her oyuncu rekabet için önemli her silkroad öğelerine erişimi olacaktır. Premium,Devil,Grab Pet ve diğer silk öğelerine para bağışı yapmadan sahip olabileceksiniz.

  Bizim özellikler ile ilgili.
  Bizim özelliklerimiz öyle bir şekildeki, her oyuncu bağış yapdan, oyunun keyfine varacak.Ne yazık ki botların özellikle çalışan ve aktif olmaya vakti olmayan oyuncular gerçekten çok elverişli olmasına rağmen oyunu tamamen ölü olmasına sebep oluyor. Eminim ki çoğunuz çoğu kez bota mı kurmalıyım yoksa biraz eğlensem mi diye hayret içinde kalıyorsunuz.Genellikle eğlenmek zamana mal oluyor. Ama Senorusdayken değil. Sox ekipmanlar hakkında konuşurken aktif olurken aynı zamanda kasılabilirsiniz. Örneğin; günlük görevler var bu görevleri tamamladığınızda size Seal of Fenor ekipmanları random olarak verir. ayrıca elixirler,stone tabletler vs itemleride kazanabilirsiniz. Yani günlük görevleri tamamlayarak günlük droplarınızı alabilirsiniz.

  Bağışların bizim gözümüzdeki önemi.
  Bağışlar gerçekten bazı sebeplerden dolayı çok önemli ve eminimki hepiniz bunu biliyorsunuz.Ancak doğruki bazı zamanlar bazı serverlarda bağışcıların aşırı bağışı oyunu harabeye çeviriyor. Silkroad oyun olarak para yatıran kazanır, biz hepimiz bu gerçeği kabul görüyoruz. Özellikle oyunda devili ve premiumu olmayan birinin başka birine meydan okuması imkansız bunuda biliyoruz. Biz gerçekten bu tür durumlardan kaçınmak isteyen ve tüm önemli silk öğelerini oyun bağışı dışında başka yöntemlerle satışa sunuyoruz. Bu yöntem hem bağış yapan hemde yapmayan oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi ve adil olmaya yardımcı olacaktır.Ayrıca çoğumuz olumsuz bir şey olarak ''bağış'' kelimesini algılıyoruz. Ama unutmayın ki bağış yapanlar ekibe yardımcı olup aynı zamanda onları motive ederek serverın daha güncel ve canlı tutmaya olanak sağlıyor.

  Neden Senorus.
  Basit çünkü biz her oyuncuya istikrarlı ve dengeli bir oyun sağlıyoruz. Basit çünkü Senorus öyle bir ortamki arkadaşlarınızla hatta yeni kurulacak arkadaslıklara sakin bir ortam sağlıyor. Senorus öyle bir ortamki arkadaşlarınızla daima hatırlayacağınız mükemmel anılar elde ediceksiniz. Öyle bir ortamki hiçbir personelin oyun içi üyeliği olmadığı, rüşvetin olmadığı bir yer. Senorus eğlencenin daima olduğu bir server olacak, evdeyken birşeyler yapmak için Senorus daima hazır olacak, Öyle birşeyki görsel hayatını gerçekten çok ilginç kılacak.

  Takvimimiz.
  Herşeyden önce belirsiz bir beta dönemi olacaktır. Herşeyin sorunsuz olduğu zaman serverı açacağız. Beta dönemi serverın her basit yönünü test ettikten ve düzgün çalıştığından emin olduğumuz zaman sona erecek. Bu versiyon(dönem) boyuncu oyuncular sistemimizi, özelliklerimizi test etme imkanı bulacak ve eğer bir bug bulurlarsa bize rapor edecekler. Beta dönemi bittiği zaman biz büyük açılış tarihi belirleyeceğiz ortalama bu tarih betadan 3 gün sonra olucaktır.
  Büyük Açılış Tarihimiz Kesinleşti.. (20.02.2016)
  Beta dönemi sona erdi, muhtemel bütün buglar onarıldı.İçerde görüşmek üzere.
  Facebook sayfamızdan güncel olarak takip edebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]
  Website: Senorus.com

  Facebook Sayfamız:
  Senorus - Facebook

  Youtube Kanalımız: Senorus - Youtube

  [​IMG]


  Temel Bilgiler.

  [​IMG]

  Diğer bazı temel değişikliklerle birlikte geliyor, aşağıdaki tabloyu kontrol edin:

  [​IMG]

  PvP capes(peçeler) eski usul.
  Son aşama itemler NPC lerde 1 golda satılarak stall kurmayı ve jobbing(simsarlığı) teşvik etmek için, Job ile gold kasmanın daha verimli olduğu zamandan beri.
  İtem Stacks(Stokları) yüksek oranda artırıldı. Yer bulunduramamak Silkroadda basından beri can sıkıcı olmuştur.
  [​IMG]
  (Chinese ve European oyuncuları beraber buluşturduk)
  [​IMG]Neden böyle?
  Birçok sadece chinese karakterlerin olduğu hatta birinde kesin bulunduğunuz ve oynadığınız private serverlar var. Belki sadece chinese karakterlerin olduğu oyunları tercih edebilirsiniz, hatta kuşkuyada düşebilirsiniz ama biz serverı dengeli yaptık. Bunu yargılaya bilirsiniz ve biz şunu söyleyemeyiz ki tamamen dengeli bir server diye. Bu tamamen size bağlı. Ama düşünün ki Europen karakterler serverı daha uzun süreli yapar ve daha çok opsiyon sunarak oyunculara daha nefis bir oyun keyfi sunar.Sadece glaiveci ve nukecilerle karşılaşmayıp aynı zamanda pek çok başka builde sahip oyuncularla karşılaşmanızı sağlar.


  Özel Rateler(Oranlar).

  [​IMG]
  Bütün rateler sizin daha hızlı kasıp eğlenceye ulaşmanızı kolaylaştırmak amacıyla yüksek oranda modife edilmiştir.Gerçek su ki biz rateleri oldukça düşük tutmaya çalıştık biliyoruz ki diğer private serverlar isro'ya oranla 100 kat daha fazla buda serverın kısa sürede ölmesine sebep veriyor. Bu zamanki isroda oyuncu herşeye bir ay gibi bir sürede sahip olabiliyor yeterki başlangıçta yeterli sp ye sahip olsun. Ancak rateler yinede çok yüksek olmamalı, çokta düsük de tutulmamalı o zamanda oyuncular isro'yu tercih edeceklerdir. Yani kısaca özetlemek gerekirse bizim ratelerimiz oldukça dengeli çünkü serverı uzun süreli yapabilmek için.


  Dengeli Silk İtemleri.

  [​IMG]

  Gerçek şu ki private server ancak item mall(dükkan)' a teşekkür ederek hayatta kalabilir. Bu öyle birşey ki biz bunu kaldıramayız ama üstünde oynamalar yaparak en iyi şekile dönüstürdük. Örneğin bazı itemler gerçekten çok fazla vuruş gücünü artırıyor. Biz bunu dengeledik. Bahsettiğim itemler Premium, Devil ve Avatarlar bu 3 itemin arasındaki fark çok büyük. Ve biz bunu göz önüne alarak değerlerini düşürdük. Ve bu sayede daha dengeli bir oyun deneyimi sağladık. Bir başka açıdan aradaki boşluk gerçekten çok fazla ve biz de bu itemleri bağış yapmadan nasıl alabileceğinizi bu konuyu incelediğinizde göreceksiniz.

  Devil
  Maximum HP & MP %7' ye düşürüldü.
  Physical & Magical damage %5'e düşürüldü.
  Moving speed (Hızlı Koşu) %10'a düşürüldü.

  Premium
  Bütün statlar %3'e düşürüldü.

  Premium Plus
  Bütün statlar %6'e düşürüldü.

  Guild & Union Limiti.

  [​IMG]
  Fortress War daha eğlenceli bir hale getirmek amacıyla, Guild & Union limitini oldukça azalttık. Bu sayede guildler unionlara girecek, az oyuncuya sahip guildler oyuncu bulacak. Bunu yaparak fortress war'ı daha eğlenceli hale getirdik, yani sadece bir unionun tüm kaleye sahip çıkmasını istemiyoruz.

  [​IMG]


  Silkroad R Skilleri.

  [​IMG]
  Çok açıkki isro'da tamamen avrupa ve çin karakterleri arasında büyük bir dengesizlik var. Sro R' de bu aradaki farkı dengelemeye çalıştılar ve çin karakterlerine yeni skiller ve düzenlemeler yaptılar.Gerçek şu ki işlerini layığınca yaptılar, çin karakterlerine buff skilleri eklediler ve kolayca partiye girme olanağı sağladılar. Yani bu yüzden Silkroad R skillerini eklemek oldukça oyundaki dengenin sağlanmasına yardımcı oldu. Tabi ki bu şu anlama gelemezki herşey güzel olacak fakat biz bu iki sınıfı dengeledik. Herşeyden önce parti buffu hakkında konuşalım, çin karakterlerinde hiçbir zaman parti buff olmamıştı bunun sonucunda kasarken ve fortress war vs 'de tamamen yalnızlaşmışlardı. Silkroad R size çin parti bufflarını öneriyor, Avrupa ve çin karakterlerinin skill karşılaştırmasını aşağıdan inceleyebilirsiniz.


  Karşılaştırma: Body Deity <> Vital flow - Strength.
  Cleric body deity ve force's vital flow karşılaştırması - Bu iki skillde tamamen aynı oranda STR basmanıza olanak sağlıyor. Aralarındaki tek fark skillerin bitme süresi ama bunun bir önemi yokki unutmayalım çin karakterlerinde pot basma cd si yok.

  Karşılaştırma: Holy Group Recovery <> Heavenly Vigor - Heaven and Earth.
  Hepimiz biliyoruz ki grup recoverisi çok önemli, partideki bütün oyunculara bir miktar HP basmak. Silkroad R skilleri avrupa karakterlerindeki bu skilin aynısını çin karakterlerede öneriyor. İki skillde tamamen aynı can basma olanağı sağlıyor.

  Karşılaştırma: Heal - True Hand <> Healing Orbit
  Healing Orbit gerçekten iyi oranda tüm parti üyelerine can basmaya olanak sağlıyor. Heal - True Hand' se tamamen aynı oranda çin karakterlerininde can basmasını sağlıyor. Ve aynı süre diliminde.

  Karşılaştırma: Ressurection - Spirit Calling <> Holy Group Reverse
  İki skillde bütün parti üyelerini yakın bir mesafede diriltmeye yardımcı oluyor, aralarındaki tek farksa Holy Group Reverse dirilttiği parti üyesine başlangıç olarak 8478 HP basıyor, Spirit Calling ise dirilttiği üyeye canının %30 nu dolduruyor. Ama gerçekten arada fark yok denebilir.

  Karşılaştırma: Holy Spell <> Cure Therapy - Heaven
  Holy Spell önceden avrupa ve çin karakterler arasındaki en büyük fark ve faktördü. Ama şimdi Heaven iki ırktada buff olarak var ve süreleri aynı olmasına rağmen tek fark Cure Therapy - Heaven' ın %10 zehir geçmeye olanak sağlaması daha az. Bu da çok önemli birşey değil.

  Şunuda bahsetmeliyim ki Holy Recovery Division tamamen Çin hp potlardan kaplı olduğunu belirtmek gerekir. Avrupa karakterlerinde HP basmanın bir süresi varken çin karakterlerde öyle bir şart yok ve buda gösteriyorki avrupa karakterlerinin daha fazla can basma skilinin bulunması gerektiğini.

  SOX Ekipman Dengesi.

  [​IMG]
  Hepimiz hatırlıyoruz ki son degree sox ekipman elde etmek yerine normal ekipman elde etmek daha iyi olduğunu biliyoruz.Bu hiçbir zaman bir anlam ifade etmemişti ama biz tüm Sox ekipmanlarının (Weapons, shields, set parts, accessories) statlarında değişiklik yaptık.

  Normal ekipman ve sox ekipman arasındaki fark aşağıdaki gibidir.
  [Seal Of Star < Seal Of Moon < Dreamity]
  [​IMG]

  [​IMG]Önemli Not: Bu farklar weapon,set parçaları,shield ve accessories içinde geçerlidir.


  Jobbing Modifikasyonları.

  [​IMG]

  Herşeyden önce biz Anti-Cheat denilen bir sistemi serverımıza ekledik kimsenin sahtekarlık yapmaması için.

  Job puanında bazı özel rateler aşağıdaki gibi düzenledik:

  Thiefler
  3 yıldız kaçırdıklarında: 1 Job Puanı.
  4 yıldız kaçırdıklarında: 3 Job Puanı.
  5 yıldız kaçırdıklarında: 5 Job Puanı.

  Hunterler
  3 yıldız koruduklarında: 1 Job Puanı.
  4 yıldız koruduklarında: 2 Job Puanı.
  5 yıldız koruduklarında: 5 Job Puanı.

  Traderlar
  3 yıldız çektiklerinde: 1 Job Puanı
  4 yıldız çektiklerinde: 2 Job Puanı
  5 yıldız çektiklerinde: 4 Job Puanı

  Job Master
  Job Master npc'si Hotanda atcınında yanına konumlandırıldı.Bu npc'de Dreamity weaponları job puanınıza göre almanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda birçok silk itemleri ve Dungeonlara giriş için anahtar alabilmeniz mümkün, job puanıyla bunlara sahip olabilirsiniz!

  Job puanınıza göre silk itemleri:Immortals, Astrals, Globals, Magic Pop cards, Pet Res, Devil Res ve tabi ki Premium!

  [​IMG]

  [​IMG]Önemli Not: Günlük sadece 50 Job puanı kazanabilirsiniz, bu miktara ulaştığınızda job puanı gelmiyecektir.


  Özel Unique Dropları.

  [​IMG]

  Unique kesmeyi daha eğlenceli ve değerli hale getirmek için unique droplarında özel modifikasyonlar yaptık. Birçok silk itemi ve başka itemleri uniquelerden düşürebilirsiniz. Unique kesmek gerçekten çok eğlenceliydi, özellikle muhteşem droplarla daha eğlenceli hale geldi.
  Normal uniqueler
  [Cerberus, Captain Ivy, Tiger Girl, Uruchi, Isyutaru, Lord Yarkan, Demon Shaitan].

  Droplar:5 Globals, 5 Reverse return scrolls, 1 Magic pop card, 1 Immortal stone & 2 Astral stones normal dropların dışında.

  [​IMG]

  Dungeon Uniqueleri
  [Farsal, Konius, Eraton, Dronor, Estabar, Pretus, Shetan, Nominus, Gordek].

  Droplar:5 Globals, 5 Reverse return scrolls, 1 Magic pop card, 1 Immortal stone, 2 Astral stones & 12 Dungeons coins normal dropların dışında.

  [​IMG]


  Denge Değişiklikleri.

  [​IMG]
  Çoğunlukla parti dengesi Silkroad R skillerinin eklenmesiyle gelmesinden beri PvP dengesine odaklanıldı. Aynı zamanda çin karakterlerine süper oyuncu-paylaşım buffları eklendi.


  Europen-Warrior.
  Iron Skin - Phy.Def.Pwr 859' a düşürüldü / Devam etme süresi 28 saniyeye düşürüldü.

  Mana Skin - Mag.Def.Pwr 1374' a düşürüldü / Devam etme süresi 28 saniyeye düşürüldü.

  Pain Quota - Damage Disperse Ratio 37%' ye düşürüldü / Devam etme süresi 180 saniyeye düşürüldü.

  Physical Fence - Physical Damage Absorbtion 45' e düşürüldü / Devam etme süresi 1200 saniyeye düşürüldü.

  Magical Fence - Magical Damage Absorbtion 47' ye düşürüldü / Devam etme süresi 1200 saniyeye düşürüldü.

  Physical Screen - Phy.Def.Pwr 975' e düşürüldü / Devam etme süresi 48 saniyeye düşürüldü.

  Morale Screen - Mag.Def.Pwr reduced to 1289' e düşürüldü / Devam etme süresi 48 saniyeye düşürüldü.

  Ultimate Screen - Phy.Def.Pwr 975' e düşürüldü & Mag.Def.Pwr 1289' e düşürüldü / Devam etme süresi 45
  saniyeye düşürüldü.

  Sudden Twist - Stun Probability 10 saniyeye düşürüldü.


  European - Rogue.
  Butterfly Blow - Phy.Atk.Pwr 846~1024 ' e düşürüldü.

  European - Warlock.
  Bütün debuffların tutma olanağı 65%' e düşürüldü.

  Wrath Daze - Stun probability 70%' e düşürüldü.


  European - Bard.
  Guard Tambour - Physical Damage Absorbtion 25%' e düşürüldü.

  Mana Tambour - Magical Damage Absorbtion 30%' a düşürüldü.

  Dancing Of Wizardry - Magical Damage Increase 21%' e düşürüldü.

  Dancing Of Fight - Physical Damage Increase 28%' e düşürüldü.


  European - Cleric.
  Bless Spell - Phy.Def.Pwr 1056' ya düşürüldü & Mag.Def.Pwr 1715' edüşürüldü / Devam etme süresi 33 saniyeye düşürüldü.


  Chinese - Force.
  Bütün debuffların tutma olanağı 65%' e düşürüldü.

  [​IMG]Önemli Not: Bu değişikliklerin dışında çin karakterlerinin masteryleri 345 yerine 285' e düşürüldü(3x95). Onları özellikle PvPlerde Avrupalılara karşı daha iyi ayakta durmasını sağladık.
  SoX Ekipmanları Almak.

  [​IMG]
  Biz gerçekten bütün oyunculara basit ve anlaşılır SoX Ekipman alma sistemini sunmak istiyoruz. Karışık sistemler bazen sinir bozucu olabiliyor. Üç çeşit SoX ekipman mevcut bunlar Seal of Star, Seal of Moon ve Dreamity.

  Seal of Star ekipmanları nasıl elde edebilirsiniz:
  Basit yaygın bir şekilde kasılarak elde edebilirsiniz.

  Seal of Star ekipmanları nasıl elde edebilirsiniz:
  Basit yaygın bir şekilde kasılarak elde edebilirsiniz.

  [​IMG]Neden Böyle?
  Seal of Moon elde etmek basit bir şekilde farm yapmalısınız, biz gerçekten istiyoruz ki botla kasma zevkini oyuncuların yaşamasını aynı zamanda oynamak için yeterli zaman bulamayanlarada yardımcı olmak yada sabah ilk uyandığınızda charınızda ki pet' de bir Seal of Moon item görüp o hissi yaşamanızı istiyoruz. Bunu yapmamızın bir başka sebebi ise dünyada ki bütün oyuncuların karmaşık diğer sistemlerden (upgrade vs) uzak tutmak istiyoruz, bu oldukça karmaşık olurdu. Tabi ki Seal of Moon itemler Dreamitye oranla çok zayıf ve çok açık böyle olmasaydı biz karakterlerinizi bota kurmaya teşvik etmiş olurduk. Aktif oyuncular ödüllendirilmiş olucak, yüksek oyun-sonu ekipmanlara sahip olarak ama aradaki fark oldukça az yani Seal of Moon düşürme açısından. Diğer serverlar Seal of Moon ve Seal of Sun dropları aynı şekilde oldugu için aradaki bu fark büyük oluyor. Ama bizdeyse oyuncular Dreamity weapona ve Seal of Star sete sahip oyuncularla yüzlesse bu imkansız ve haksızca olurdu.

  Dreamity weaponlara nasıl sahip olabilirsiniz:
  Bu silahlara job NPC sinden job point karşılığında satın alabilirsiniz.

  Dreamity accessoriese nasıl sahip olabilirsiniz:
  Bu aksesuarlara battle arena NPC sinden arena coin karşılığında sahip olabilirsiniz. Arena coinleri Capture The Flag ve Battle Arena silkroad eventlerinden kazanabilirsiniz.

  Dreamity sete nasıl sahip olabilirsiniz:
  Dreamity setler dungeon lobisinde konumlandırılmış dungeon NPC sinde mevcuttur. Set parçalarını dungeon coinlerle alabilirsiniz yada daha az coine hazine alarak size random(rastgele) set parçası alabilirsiniz. Unutmayın ki üç adet dungeon var ve herbiri farklı dungeon coin elde etmenize olanak sağlar. Ayrıca her dungeon coini 2 farklı ekipman tipi almanızı sağlar yani alacağınız iteme göre dungeon seçmelisiniz. Lütfen aşağıda ki dungeonları okuyun kafanız karışmaz.

  Örneğin: Diyelim ki sen nukersin ve garment set giymek istiyorsun o zaman Dungeon Of Witchery ' de kasılıp Witchery coinler kazanıp bu coinlerle Dreamity garment parçalar alabilirsin.

  Ascended silahlara nasıl sahip olabilirsiniz:
  Ascended weapons(silahlar) sadece Dreamity silahları yükselterek sahip olabilirsiniz. Birini almak için tüm yapmanız gereken Ascended chest alıp kullanmanız, silahınızı takarken. Ascended chestlere 8 kart koleksiyonunu tamamlayarak sahip olabilirsiniz, her kart elde etmek için ayrı bir yol vardır. Daha ayrıntılı bilgiye aşağıda bulunan [Yeni Olan Nedir] başlığı altında bulabilirsiniz.
  [​IMG]
  [Yeni Olan Nedir]

  Dungeon Sistemi.

  [​IMG]
  Dungeonlar Senorusa daha fazla eğlence ve heyecan katmak için burada. Üç faklı dungeon yaptık(Dungeon Of Katakor, Dungeon Of Witchery, Dungeon Of Eterian). Herbiri farklı değerde. Siz bu değerlerle oyunun en iyi seti olan Dreamity sete sahip olabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki tek bir dungeon değeriyle(coin) bütün ekipmanları alamazsınız. Her dungeon 2 tip ekipman almanıza olanak sağlıyor. Demem o ki alacağınız iteme göre Dungeonları seçmelisiniz. Örneğin eğer siz Warriorsanız ve light armor set almak istiyorsanız Dungeon Of Katakorda kasılmalısınız. Biz Dungeonlar sayesinde alınan itemleri ayırdık çünki her Dungeonun yeterli doluluk oranına ulaşması için. Olağanüstü dreamity ekipmanlarını almak için bu zindanda güçlü yaratıkları karşı karşıya kalmak zorundasınız.!

  Şimdi hangi setleri hangi dungeonlarda kasılarak sahip olabilirsiniz.Tüm para birimlerine (Dungeon coinlerine) sadece kendiniz elde edebilirsiniz unutmayın.

  Dungeon Of Katakor
  Para Birimi:Katakor Coin.
  Katakor coinleri ile alabileceğiniz ekipman tipleri: Light Armor & Armor.
  Uniqueler: Farsal, Konius, Eraton

  Para birimi ikonu:[​IMG]

  Dungeon Of Witchery
  Para Birimi: Witchery Coin.
  Witchery coinleri ile alabileceğiniz ekipman tipleri: Garment & Robe.
  Uniqueler: Dronor, Estabar, Pretus

  Para birimi ikonu:[​IMG]

  Dungeon Of Eterian
  Para Birimi: Eterian Coin.
  Eterian coinleri ile alabileceğiniz ekipman tipleri: Heavy Armor & Protector.
  Uniqueler: Shetan, Nominus, Gordek

  Para birimi ikonu:[​IMG]

  Herbir dungeon koinleri nasıl elde edebilirsiniz?
  Herbir dungeonda 3 farklı unique vardır. Her uniqueden silk itemleri ve 12 adet coin düşer. Ve her unique öldükten 4 saat sonra tekrar çıkar.
  [​IMG]
  Dungeon lobilerine nasıl giriş yapabilirsiniz?
  Hotanda bulunan ışınlanma sizi lobilere ışınlar. Orada 3 adet dungeon NPC si göreceksiniz , herbiri farklı Dreamity set ve hazine satmakta. Ayrıca lobide bir ışınlanma göreceksiniz ışınlanma sizi 3 dungeonada ışınlayabilir.
  [​IMG]
  Dungeon coinleri kullanarak nasıl Dreamity set parçalarını nasıl alabilirsiniz?
  Lobiye teleport olduktan sonra Dungeon Masterı(Hangi seti almak istiyorsanız) ziyaret ediniz, orada bütün set parçalarının belirli coinlerle alabileceğinizi NPC göreceksiniz, aynı zamanda ucuz fiyata hazinede(2 ekipman tipi içerisinden rasgele atayıp set parçası veren hazine) alabileceğinizi göreceksiniz. Bu hazineler çok faydalıdır ve düşününki hiç Dreamity set parçasına sahip degilsiniz şansınızı denersiniz, eğer sizi faydalı bir item çıkarsa bu çok iyi olur çıkmassada başkalarıyla takas edebilirsiniz!

  Katakor Hazinesi
  Tanım: Dreamity set parçası olan Light Armor veya Armor parçasını rastgele verir.
  Maliyet: 100 Katakor Coin.

  Katakor Hazine İkonu:[​IMG]

  Witchery Hazinesi
  Tanım: Dreamity set parçası olan Robe veya Garment parçasını rastgele verir.
  Maliyet: 100 Witchery Coin.

  Witchery Hazine İkonu:[​IMG]

  Eterian Hazinesi
  Tanım: Dreamity set parçası olan Heavy Armor veya Protector parçasını rastgele verir.
  Maliyet: 100 Eterian Coin.

  Eterian Hazine İkonu:[​IMG]

  [​IMG]Önemli Not: Dungeonlara giriş yapabilmek için dungeon koinlere sahip olmalısınız, bu koinlere 2 Job puanı ile Job Masterdan(NPC) satın alabilirsiniz.

  [​IMG]Neden Böyle?
  Herşeyden önce dürüst olmak gerekirse dungeonlarda ki alan oldukça dar ve orada gerçekten çok fazla oyuncu olursa orda kasması oldukça zor olur. İkinci sebep ise job yapmayı teşvik ederek daha aktif jobbing deneyimi yaşatmak. Ve son olarak Dreamity set oyunun en iyi seti bunu almayıda zorlaştırmak istedik serverin daha uzun ömürlü olması için.Dungeona katılmak için anahtarları ekleyerek açıkçası size daha fazla zaman ve özveri verecektir.

  Dungeon Fotoğrafları.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Gerçek Play2Win Deneyimi.

  [​IMG]
  Sizce bağış yapanları diğerlerinden güçlü kılan nedir? Tabi ki Premium, Devil, Avatar, Grab Pet & Immortal Stoneları + ve item basmayı onlar için kolaylaştırır. Aynı zamanda oyun sonu itemlere (Seal Of Moon) silk satarak ve takas ederek kolayca ulaşır ve bu sayede oyun-sonu itemlere sahip olur. Bunu yaparak o kadar vites attırıyor ki ve diğer oyuncular ile karşılaştırıldığında gerçekten hızlı şeyler yapıyorlar. Tabi ki bağışcıların bazı avantajları var onlar servera yardımcı olup server sahiplerini motive ediyorlar ama bu avantajlar oyun akışını o kadar etkilememeli.
  Neden Senorus play2win?
  #1 Normal oyuncular Premium, Devil, Avatar, Grab Pet & Immortal stoneları magic pop ile alabilirler. Hatırlayın magic pop cartları sadece job pointi ile alınabilir silk ile değil!

  #2 Oyun sonu ekipmanlara sahip olmak için gerekli oyun para birimleri trade edilemez herkes kendi elde etmek zorunda!

  #3 Silk adil bir miktar ile sadece günlük oturum açarak günlük silk ödülü kazanabilirsiniz.


  Günlük Silk Ödülü.

  [​IMG]
  Günlük silk ödülüne sadece oyuna giriş yaparak kazanabilirsiniz. Saat başı silk sistemi çok adil değil, bazı oyuncular gün boyu bilgisayarının açık kalmasını bazı sebeplerden (fatura vs) ötürü açık kalmasını sağlıyamıyor. Yani biz oyuna her gün giriş yaptığınızda bir miktar silki ödül olarak kazanabileceğiniz bir sistem düşündük. Bu sistem siz 90 levele ulaştığınızda aktif hale gelecektir. Başlangıçta 10 silk kazanacaksınız. Eğer bir hafta boyunca her gün oyuna giriş yaparsanız silk ödülü 15' e çıkacaktır, Eğer iki hafta boyunca her gün giriş yaparsanız ödül 20 ye çıkacaktır, 3 hafta içinse 35 dir.
  Materyal Kutuları.

  [​IMG]

  Bu sistemi uygulama sebebimiz haritadaki her noktada bir popülasyon oluşturmak. Her materyal kutusundan bir adet immortal stone düşmekte, 2 adet Global, 3 Reverse return scroll & 1 Gold Lottery scroll(Rastgele bir miktar gold verir). Bütün haritada büyük miktar kutu çıkmaktadır, ne zaman kutular tahrip oldu 8 ~ 12 saat sonra tekrar çıkmaya başlar, unutmayınki kutuların çıktığı yeri unutmayın çünki orda tekrar çıkacaktır! Biz bunu yaparak her oyuncunun bazı bağışla alınan itemlere sahip olmasını sağladık , sadece oynayarak ve ne kadar güçlü olduğuna bakılmaksızın. Bu özellikler Senorusu daha fazla play2win yapıyor.

  [​IMG]Önemli Not: Materyal kutuları 1 vuruşta yıkılabilir, hatta 1 level olsanız bile, demek istediğimiz her oyuncunun eşit şansı var.


  Ascended Weapons(Silahlar).

  [​IMG]
  Hepimiz bir noktaya ulaştık diyelim daha sonra yükseltecek birşey olmadığından sıkılmaya başlıyoruz. En son itemleri giydik ve oynuyoruz diyeli daha sonra sıkıcı olmaya başlamasın diye sizi daha güçlü ve cool göstermek için Ascended silahlar var. Yani biz yeni bir deneyim olan Ascended silahlara yükseltmenize olanak vererek silahınıza çarpıcı bir görünüm ve düşmanlarınızı korkutacaksınız. Unutmayın ki sadece Dreamity silahlar Ascended silahlara dönüştürülebilir.

  Ascended silahlar stat olarak Dreamitye oranla daha mı güçlü?
  Cevap hayır. Ascended silahlar sadece görünüm olarak farklı. Ascended silahlar oyun-sonu itemdir ve ona sahip olmak mükemmel bir görünüm katar.

  Neden Dreamity silahım varken Ascended sahip olmalıyım?
  Basitce hiçbir ihtiyacınız yok çünki vuruş güçleri tamamen aynı. Ancak bahsettiğimiz gibi Dreamitye sahip olduktan sonra oyunda yükseltecek başka bir itemin olmadığı zaman Ascended silaha dönüştürmek senin için bir opsiyon. Ascended silaha sahip olma hissi çok müthiş ve diğer oyuncularıda etkilemiş olacaksınız.

  Dreamity silahımı nasıl Ascended silaha yükseltebilirim?
  Yapman gereken sadece Ascended coleksiyonunu tamamlamak. Bu koleksiyonu tamamlamak için 8 adet kart toplamalısın herbiri farklı konumda yer almaktadır. Koleksiyonu tamamladığında kazandığın ödül Ascended Chest ile adlandırılır ve ikiye ayrılan bu Ascended Chestin kolları Weapon's Chest ve Shield's Chest tir.


  Magical Cards Of Materials

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Bütün haritada düşebilecek olan Material Kutularından düşer.

  Magical Card Of Luxury

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Ascended Workplace'den 1 milyar gold karşılığında alabilirsiniz.

  Magical Card Of Battle

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Ascended Workplace'den 130 Arena Koin karşılığında alabilirsiniz.

  Magical Card Of Dungeons

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Ascended Workplace'den 60 Witchery + 60 Eterian + 60 Katakor Koin karşılığında alabilirsiniz.

  Magical Card Of Wealth

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Ascended Workplace'den 100 silk karşılığında alabilirsiniz.

  Magical Card Of Unity

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Ascended Workplace'den 180 Job Point karşılığında alabilirsiniz.

  Magical Card Of Luck

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Dungeon uniquelerinden düşmektedir, düşme ratesi zordur.

  Magical Card Of Loyalty

  [​IMG]

  Nasıl elde edebilirim: Ascended Workplace'den 180 Job Point karşılığında alabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]
  European Ascended Chest
  Tanım: Basit bir şekilde, Dreamity silahınızı inventorydeki birinci slota koyunuz ve chest'e tıklayınız. Silahınız otomatik olarak Ascended' a dönüşecektir.

  İkon:[​IMG]

  Chinese Ascended Chest
  Tanım: Basit bir şekilde, Dreamity silahınızı inventorydeki birinci slota koyunuz ve chest'e tıklayınız. Silahınız otomatik olarak Ascended' a dönüşecektir.

  İkon:[​IMG]

  Ascended Weapons(Silahların) Fotoğrafları.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Tüm oyuncular tarafından ulaşılabilir Magic pop.

  [​IMG]
  Magic pop... ne kadar müthiş şansımızı denediğimiz birşey. Magic pop Silkroad'ın en iyi özelliklerinden biri herzaman şansımızı denemek çok heyecanlı olmuştur. Ne yazık ki psro' da çoğu oyuncunun iddası pay2win olması çok yanlış anlaşılabilir bir özellik olmuştur. Bu aslında doğru ama eğer sadece magic pop kartları item malda satıldığı zaman. Yani biz basitce item mall' dan magic pop cartını sildik ve birçok yere ekledik. Yani magic pop kartlarına oyun içinde sahip olabilirsiniz, item mall' dan değil. Magic pop cartlarını uniquelerden düşürebilir, job puanıyla sahip olabilir ve birçok başka yollarla.

  [​IMG]

  Magic pop ile neler kazanabilirim?
  Çok büyük çeşitte silk itemlere ve Seal Of Star, Seal Of Moon itemlere sahip olabilirsiniz. Biz bunu aktif oyunculara bir armağan olarak düşündük ve özellikle Job yapanlara(Job Puanıyle magic pop alındığından beri). Yani şimdi artık gün boyu kasarak SoX kasmaya ihtiyacınız kalmayacak aktif oyuncular aktif olduğu sürece SoX kasmış olacaklar. Tabi ki magic pop şans gerektiriyor ama aynısı botla kasılırkende geçerli şans lazım. Ama en azından magic pop' da ihtiyacınız olan iteme şansınızı deniyorsunuz.


  Yeni Başlık(Title) Sistemi.

  [​IMG]

  Title(başlık) öyle birşey ki tüm oyuncuların odaklandığı ve almaya çalıştığı birsey olmuştur. Gerçek şu ki biz yaygın olan silkroad title alma yolunu kullanmıyoruz, çok sıkıcı değil mi? herkesde aynı title' ın olması. Böylece biz yeni bir title(başlık) sistemi düşündük, herkesi daha özel yapan özel title lar ile.Title scrollarını bazı değişik yollarla elde edebilirsiniz. Ve biz bu yolları paylaşmak istemiyoruz çünki bu sıkıcı olurdu sizin kendiniz keşfedip arkadaslarınız, guildiniz le paylaşıp hatırlamanızı istiyoruz. Hayal edin PvP yapmayı,Job, Alchemy üzerine düşünün bakarsınız bir anda inventorynize title scroll gelmiştir.

  [​IMG]Önemli Not: Title scrollar ilk kullanımda kaybolmaz, title scrollu sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Title scrollar sonsuza kadar sizinle inventory yada kasanızda kalır. Ve istediğiniz zaman hangi title kullanmak istediğinizi seçip basabilirsiniz.

  [​IMG]


  Yeni Güçlü Unique - Vorton.

  [​IMG]
  Kendini yeni güçlü unique'mizle tanışmaya hazırla! Vorton Hotanın yakınında günde bir defa çıkan gerçekten güçlü bir unique, kesmek için grup halinde bir çok oyuncuyla gelmelisiniz, gerçekten çok zor. Biz vortona özellikle oyunu daha heyecanlı yapmak için bir kaç skill verdik! Vortonu kesmek gerçekten çok değerli, Vortondan düşen itemleri göz önüne alırsak.(immortal stonelar, Magic pop kartları ve daha fazlası.

  [​IMG]
  Droplar: 8 adet Vorton Slayer Title, 3 Rastgele Seal Of Star İtem, 5 adet Magic pop kartı, 4 adet Immortal Stone & Kim kestiyse ona 50 Silk normal dropların dışında.

  [​IMG]

  Vortonu nerde bulabilirsiniz?
  Vorton hotan yakınlarında çıkar.Vorton biz onu daha kolay bulmanız için onun spawn yerini Haritaya işaretledik kontrol edebilirsiniz.


  [​IMG]

  Yeni Job Kıyafetleri & Ödüller.

  [​IMG]

  Biz bir marka olan job levelinize bağlı yeni bir ödül sistemi geliştirdik. Level 6 ya ulaştıktan sonra örneğin Amatör Trader ödülünü almaya hak kazandınız, ödülü almak için tek yapmanız gereken Amatör Trader kıyafetini satın almak. Giydiğiniz zaman ödül otomatikman inventorynize gelecektir.

  [​IMG]
  [​IMG]Önemli Not: Her başlık ayrı bir kıyafetle kombine edilmiştir, yani 9 adet farklı kıyafet vardır. Ayrıca son 4 kıyafet özel bir efektede sahip, görünüşünüzü daha da bi mükemmel yapar.

  Thief Kıyafet Fotoğrafları
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Hunter Kıyafet Fotoğrafları
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Trader Kıyafet Fotoğrafları
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  Chaos' u Keşfet.

  [​IMG]

  Biz gerçekten yeni bir alan eklemek istedik kişisel tecrubelerimden biliyorum ki hepiniz Roc da farm yaptınız coğu kez! Böylece biz Chaos alanı dediğimiz yeni bir alan ekledik, burada yeni yaratıklar göreceksiniz biz bu yaratıkları 95 Cap' a uygun bir şekilde denge içinde ekledik, burayı gerçekten keşfetmekten çok zevk alıcaksınız. Chaos alanına girmek için tek yapmanız gereken Roc Mountainde bulunan Chaos Area Teleporttan ışınlanmak, burayı bulmak çok kolay haritada işaretledik. Unutmayın ki Chaos Area' da bulunan yaratıklardan Chaotic Weapon(Silahlar özel unique parlayışlara sahip) düşme olanağı var. Ayrıca bu alanda birçok farklı unique ve içinden özel itemlerin düşme olasılığı var, kesinlikle bunu kaçırmamalısınız. Bu alan gerçekten çok korkutucu, bu alana parti olmadan gitmenizi önermem.


  [​IMG]
  Chaos Areaya gidiş Teleportunu bulduktan sonra nasıl giriş mi yapacaksınız?
  Teleportun yanında [Guards Of Chaos] diye isimlendirilmiş yaratıklar göreceksiniz. Alana giriş yapabilmek için bu yaratıklardan kesmeniz gerekiyor ve içinden Chaos Key düşecektir(düşme olasılığı %100). Böylece tek yapmanız gereken gardiyanı kesip anahtarı almak!

  [​IMG]
  Neden Chaos Area' da kasılmak daha iyi?
  Aslında burada Orb quest(görevi) yaparak silahlarınıza basabilirsiniz (Detaylı bilgi için aşağıya bakınız). Chaos area' nın en önemli bölümü ise oradaki yaratıklardan özel Chaotic seal of moon silahlar düşürme olasılığınız var. Bu silahlarda özel & uniq chaotic efekt var ve herkesin bu silahları sevdiğini biliyoruz.


  Chaotic silahın görünümüne dair daha düşünüyoruz. Bu bilgi kısa bir sürede paylaşılacaktır.


  Yeni Orb Sistemi.

  [​IMG]
  Bizim markamız yeni orb sistemi burda ve heyecanladırıyor. Biz gerçekten bütün oyunculara daha fazla efekt ve parlama sunmak istiyoruz. Herkesde aynı parlamayı ve efekti görmek gerçekten çok sıkıcı. Bir başka açıdan biz gerçekten play2win yolu bulmak istiyoruz. Yani kısaca orbları item mall'a ekleyip alıp basılsın istemiyoruz. Böylece biz oyunda bazı görevlerin ödülü olarak bu orbları sunuyoruz. Bunu yaparak gerçekten herkesin oyunu oynadığını görmek istiyoruz.

  7 farklı Orb var ve herbiri farklı sınıfı destekliyor.

  [​IMG]Önemli Not: Orblar bütün SoX silahlarına(Seal Of Star,Seal Of Moon,Dreamity) ye eklenebilir. Unutmayın ki Orb basılamayan tek silah Ascended silahlarıdır. Onlar zaten çok özel silahlar ve temiz bir görünümü olması gerekir.

  Görev: 80 Orb Powderı Chaos Area' dan toplama. Oradaki bütün yaratıklardan düşebilir ve ratesi iyi ayarlanmıştır. 80 Orb Powderı topladıktan sonra Orb Master NPC sine gidip powderları verdiğinizde size ödülü vericektir.


  [​IMG]
  Magical Orb Of Pacheon.
  Basılabilen Silah: Bow

  İkon:[​IMG]
  Fotoğraflar:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Magical Orb Of Heuskal.
  Basılabilen Silah: Glaive, Spear.

  İkon:[​IMG]
  Fotoğraflar:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Magical Orb Of Bicheon.
  Basılabilen Silah: Blade, Sword.

  İkon:[​IMG]
  Fotoğraflar:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Magical Orb Of Wizzard.
  Basılabilen Silah: Staff.

  İkon:[​IMG]
  Fotoğraflar:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Magical Orb Of Warlock.
  Basılabilen Silah: Warlock Rod.

  İkon:[​IMG]
  Fotoğraflar:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Magical Orb Of Rogue.
  Basılabilen Silah: Daggers, Crossbow.

  İkon:[​IMG]
  Fotoğraflar:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Magical Orb Of Warrior.
  Basılabilen Silah: Axes, One Handed Sword, Two Handed Sword.

  İkon:[​IMG]
  Fotoğraflar:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]Önemli Not: Her orb bütün 3 SoX(Seal Of Star,Seal Of Moon,Dreamity) itemlere basılabilir. Hangi SoX tipi mevcutsa parlama ona göre şekillenir.


  Yeni Hermes Spirit.

  Yeni marka spirit item mall'da silk karşılığında mevcut. Devil spirite çok benzer fakat %50 daha fazla hızlı koşu imkanı sağlıyor, ve çok müthiş yeni bir görünüme sahip. Sadece item mallda silk karşılığı mevcut olduğu için yüksek statlar eklemedik.

  [​IMG]
  [​IMG]
  Oyunda aktifken katılabilceniz birsürü otomatik event sistemi uyguladık. Bu eventler günde birden fazla kez başlamaya ayarlanmadı yani artık sıkılmayacaksınız. Bütün eventler ödül olarak eventin zorluğuyla orantılı silk vericektir.

  • Otomatik Kill the GM event.
  • Otomatik Hide & Seek event.
  • Otomatik Trivia event.
  • Otomatik Lucky party number event.
  • Otomatik Last man standing event.
  • Otomatik Unique event.
  • Otomatik Alchemy event.


  [​IMG]
  Websitemize sizin için fonksiyonlu ve yararlı birçok özellik ekledik. Ve zaman ilerledikçe daha birçok özellik ekleyerek siteyi mükemmelleştirmeye çalışacağız.

  • En iyi oyuncular item puanına dayalı.
  • En iyi guildler toplam item puanına dayalı.
  • Job ranking.
  • En iyi unique killers.
  • Üyelik paneli (Şifre Değiştirme / E-Posta Değiştirme, Karakterler)
  • Ayrıntılı Rev6 Sistemi.
  • PvP Logs.
  • Web Alışveriş.
  • Kullanıcı Panel.
  • Facebook yorum eklentisi.  [​IMG]

  Facebook Paylaşma Eventi.

  Facebook paylaşma eventimize katılın ve güzel bir miktar silk kazanma şansını yakalayın, server açıldığı zaman silkler verilecek. Bu konuyu facebookta 2 arkadaşınızı etiketleyip paylaşın ve kazanma şansını yakalayın. Rastgele 3 kazanan seçicez ve onlar [350 Silk] kazancaklar. Kaybedicek hiçbir şeyin yok, şansını dene!

  Facebook sayfamızı lütfen beğeniniz.
  Yorumlarınız dikkate alınacaktır, yorum yapmaktan çekinmeyiniz.


  Dürüst daha fazla oyuncuyla server daha bir eğlenceli oluduğundan beri biz gerçekten hepinizi oyunda görmek istiyoruz. Eğer bütün arkadaşlarınızı genel reklama davet edebilirseniz size gerçekten minnettar kalırız. Servera hemen hemen her hafta güncelleme yapıyoruz aynı zamanda muhtemel hataları gideriyoruz. Biz serverı ölüme terk etmeyi planlamıyoruz. Gerçek eğlence için kendinizi hazırlayın, oyunda görüşme üzere!

  Çeviren Volvox bir teşekkürü eksik görmeyin.
   
  Son düzenleme: 17 Şubat 2016
 2. yalin4857

  yalin4857 Hadur

  Kayıt:
  20 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Denizli

  Yarın saat kaçta açılacak emek verilmiş güzel bir servera benziyor
   
  Son düzenleme: 19 Şubat 2016
 3. Kalkandelen

  Kalkandelen moderator

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.467
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya

  Server süper beyler bir NoWayOut kurabiliriz burada :muck:
   
  VolvoxBurada bunu beğendi.
 4. yalin4857

  yalin4857 Hadur

  Kayıt:
  20 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Denizli

  Oyuna baslıyanlar Hadur olcak ismim 90-100 cap da bilgiliyim tabi oyun baya değiştirilmiş ama gene yardımcı olmaya calısırım her konuda yıllar sonra yeniden baslıyalım bakalım herkese bol bol dreamtyler şimdiden ^^ :D
   
 5. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Şuan tam olarak belli değil bu gece websitemiz tamamen açılmış olacak(şuan beta website) .Facebook adresimizden ise yarın saat kaçta açılacağını takip edebilirsiniz, aynı zamanda burdandan gerekli paylaşmayı yapacağım.
   
 6. yalin4857

  yalin4857 Hadur

  Kayıt:
  20 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Denizli

  Teşekkürler :) iyi çalışmalar
   
  VolvoxBurada bunu beğendi.
 7. Kalkandelen

  Kalkandelen moderator

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.467
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya

  Server çok farklı olmuş ya eğlence ,zorluk ,farklılık ,heyecan hepsi bir arada.. Yalnız rate'ler de kafam karıştı öyle bir yazı yazmışsınız ki 3 defa okudum anlamadım , x olarak yazsanız daha makbul gecerdi iyi çalışmalar :muck:
   
  VolvoxBurada bunu beğendi.
 8. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
 9. yalin4857

  yalin4857 Hadur

  Kayıt:
  20 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Denizli

  Server Açılmış
   
 10. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Evet açıldı. Herkezi aramızda görmekten mutluluk duyarız..
   
 11. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Server şuan Online.
  Website yüzünden oyunu geciktirmek istemedik. Bu arada web geliştiricimiz gerçek hayat sorunlarından kurtuluncaya kadar geçici websitemizi bitirmeye çalışıyoruz. Geçici websitemiz ana websitemize kıyasla özellikleri olmayan bir site, biz sadece asıl websitemiz hazır olana kadar geçici websitemizi kullanıcaz. Ve biz gerçekten beraber güzel zaman geçirmek istiyoruz.
  İçerde İyi şanslar & iyi eğlenceler!

  [​IMG]
   
  Son düzenleme: 21 Şubat 2016
 12. Kalkandelen

  Kalkandelen moderator

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.467
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya

  Hayırlı olsun şimdiden :muck:
  [​IMG]
   
  VolvoxBurada ve yalin4857 bunu beğendi.
 13. Kalkandelen

  Kalkandelen moderator

  Kayıt:
  13 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.467
  Beğenilen Mesajlar:
  60
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  Antalya
 14. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Global uluslararası olduğu için sadece ingilizce atabilirsiniz.
   
 15. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.451
  Beğenilen Mesajlar:
  361
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Panele logoyu ekleyin lutfen.
   
 16. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Tamam en kısa sürede eklenecektir.
   
 17. mteamsis

  mteamsis rank8

  Kayıt:
  27 Kasım 2012
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  bu sroya uyumlu botu bulan varsa linkini atabilirmi
   
 18. VolvoxBurada

  VolvoxBurada rank8

  Kayıt:
  17 Şubat 2016
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1

  Oyuna bağlanamayan arkadaşlar ipinput programını indirip clientin yüklü olduğu klasörü seçip portlarını yenilemedir.
   
 19. elfsro121

  elfsro121 rank8

  Kayıt:
  25 Şubat 2016
  Mesajlar:
  9
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  1

  güzel e benziyor denicez guild ce
   
  VolvoxBurada bunu beğendi.