JetHomme demiş ki:
Mercedes c180 Amg. :thumbsup: Daha ne olsun.

- Resim Silinmiş.
bro iyi araba tabide bunun 2011 modeli çok çok daha güzel kapıları yukarı falan açılıyor 750 milyardı yanlıs hatırlamıyorsam 8)

ALpique demiş ki:
Triptonic döktürüyor 8)

ps: Ctroén c4
saol eyw bide funclup falan olsa ne güzel olurdu başkan hazır 8)
JetHomme demiş ki:
Phantaso demiş ki:

Bu arabalara bayılıyorum.NG'de belgeselini izlemiştim arabaya olan hayranlığım dahada arttı.
Audi R8 :kalp:

Ps; Sahip olduğumuz arabalardan bahsetmiyoruzdur inş :P
Audi R8. 360 kadran var arabada. İstinye Park'ta görmüştüm. Çok deli bişey. :thumbsup:
o değilde arabanın tipi güzel fiyatıda diğer ferrari,porshe gibi uçuk değil sanırım 550 milyar civarıydı ve zaten istinye parka geliyor herşey adamlar bugatti bile getirdi kaç trilyonluk arabayı

Buyrun İstanbulda olanlar kaçırmasın derim agh agh gidemedim ztn bu bayramda istanbula bugattiyi görmeye uyuz oldum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bugatti-veyron-bugatti-veyron-16-4-hemen-teslim-aracimiz-hazir/detay

@Neoptolemos

bro ilk resim ne öyle oyuncak araba gibi.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Schweppes demiş ki:

Hayallerimi süsleyen canavar.. :dance:
yalnız hacım burda bir hata var o x6 değil x6 çıkmadan önce böyle olacağı düşünülüyordu ama x6 böyle değil daha güzel ve heybetli yani bu hayali x6

Buda Gerçeği :
- Resim Silinmiş.

bu x6 nında land rover dan bir kaç parça çaldıgını ondan örnek alınarak yapıldığı söyleniyor ztn bmw nin x6 dışındaki arabaları çokda abartılı değil birde x5 biraz yakın ama x3 fln alacağıma land rover alırım daha iyi ama çalıntı bile olsa x6 daki hava,o duruş hiçbir jeep de yok hele x6 M oldumu uu tadından yenmez 4,7 sn 0-100 arası düşünün bide jeep bu yaklasık 2,5-3 ton ztn en iyi design ödülünü aldı.

Triptonic demiş ki:
Schweppes demiş ki:

Hayallerimi süsleyen canavar.. :dance:
yalnız hacım burda bir hata var o x6 değil x6 çıkmadan önce böyle olacağı düşünülüyordu ama x6 böyle değil daha güzel ve heybetli yani bu hayali x6

Buda Gerçeği :
- Resim Silinmiş.

bu x6 nında land rover dan bir kaç parça çaldıgını ondan örnek alınarak yapıldığı söyleniyor ztn bmw nin x6 dışındaki arabaları çokda abartılı değil birde x5 biraz yakın ama x3 fln alacağıma land rover alırım daha iyi ama çalıntı bile olsa x6 daki hava,o duruş hiçbir jeep de yok hele x6 M oldumu uu tadından yenmez 4,7 sn 0-100 arası düşünün bide jeep bu yaklasık 2,5-3 ton ztn en iyi design ödülünü aldı.
Bro ikiside aynı araba birisi animasyon birisi gerçek hali..

@Schweppes

bro animasyonla tahmini model aynı şey değil en basit örnek

Bugattinin tahmini 2011 modeli:
- Resim Silinmiş.

Şu anki 2011 modeli:

- Resim Silinmiş.

Ps:Bro birşeyler biliyoruzda konuşuyoruz :P Nickime bak en basit örnek tam bnm topic :headbang:

Şuanlık 2007 Model Megane​

Ama çok yakında kesin bir Audi A4 veya A6 alıyoruz.​

"

P.S : Resimdeki arabaları netten buldum :lol:

P.S 2 : Audi gibi araba tanımam 8) (bkz. Audi Q7)

Whisk demiş ki:
Şuanlık 2007 Model Megane​

Ama çok yakında kesin bir Audi A4 veya A6 alıyoruz.​

"

P.S : Resimdeki arabaları netten buldum :lol:

P.S 2 : Audi gibi araba tanımam 8) (bkz. Audi Q7)
bence q7 al fiyatıda ucuz ama ya a4 ya a6 diyorsan tereddütsüz a6 :thumbsup:

DeXTeRTuRK81 demiş ki:

Lamborghini Aventador Tam Bir Bebek :buddha:
Bayrağı Murcielago'dan devralması için 2011i bekliyoruz.Ki zaten 670 Sv'den 30 hp daha fazla olacakmış ama merakla bekleniyor :headbang:

bu kendi arabam; Ford Connect( kısa süreliğine dedemden yadigar) üni. kazanınca son model opel tigra alıcam inşş :twisted:

buda babamın arabası arada ortamlara akmak için alıyorum :mrgreen: (nissan qashqai)

Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:

Buda bizim arabamız.Seviyorum tospayı.Sürüşü çok güzel :headbang:
ben dayımda alıp sürerdim o arabayı güzel araba :muck:

Bana göre değişik bi karizması var :think:

Yukarı Alt