Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
frityus demiş ki:
babamla A3 hayranıyızdır ve 5 senelik para birikimi , Ufak bi tarla satışı sonucunda aldık 2011 modeli .

bknz: http://models.audiusa.com/a3

A3 iyidir candır ama herşeyi elektroniktir ve bakımı o fiyata göre gereksiz pahalıdır satışıda zordur :twisted:
Evet abi ama dediğim gibi hayranıyız vede yok sürüşü çok kaliteli . :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati yazacaktım adamın nick bile topic'e uygun diye 8)

Ps : yaz kuzum yaz güzel bilgin varsa okurum ^_~

Sustum sustum fena geldim bi CarzmasterZ rütbesi falan yapsanız başkan ben olsam falan süper olurdu :P 8)
http://www.youtube.com/watch?v=xE5bdcVC0ts okan abinin resmini koydugu maserati bu arada yeni modeli fena değilmiş çok daha hızlı 1189hp ferrari enzo falanda var onlar da iyiymiş 1198 enzo ferrariyi pek kale almazdım ama oda bugattinin rakibi bu ortada bugatti 1200 hp enzo 1198 summer5:

İşte Bugatti Veyron 16.4 Grandsport [horny21

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu arada Maseratiyi ferrarinin aldığını biliyormusunuz batman in arabasınında bugattiden esinlenerek yapıldığını neyse daha bilmişlik taslamıyım ben :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3B sevmiyorum kuzum her nedense ferrari porsche klasik geliyor ama maserati ise heyecan verici :P

extraloob demiş ki:
3B sevmiyorum kuzum her nedense ferrari porsche klasik geliyor ama maserati ise heyecan verici :P
f1 tarzı arabaları seviyorsun heralde birşeyi çok merak ediyorum arabanın markası ne Hyundai diye duydum soru:

mercedes iyidir kıvraktır bi kere sonra dayanıklıdır herşeyi elektiriklidir aküsü asla bitmez :P
mercedes FTW !!

ps:gerçekci olursak.

Guernica demiş ki:
mercedes iyidir kıvraktır bi kere sonra dayanıklıdır herşeyi elektiriklidir aküsü asla bitmez :P
mercedes FTW !!

ps:gerçekci olursak.
plakayı senmi kapadın :P tabi mercedesin dediğin özelliklerine lafım yok tekerleri çok iyi döner sağa sola,yıllar geçse bile çok bir şey değişmez arabada zamana karşı dayanıklıdır ve hasarlara karşı sanırım 30.000 yada 50.000 km de bir bakım oluyordu bmw de 30.000 onu biliyorumda mercedes ya 30 yada 50 di mercedesimiz olmadıgı için bilemeyecem araştıramamda su vakit uyucam az sonra ztn.

Bizim 2005 model volksvagen toureg v10 var bide 1999 model subaru impraza vrx var, lakin şuan resimleri yok elimde 8)

Phantaso demiş ki:

Bu arabalara bayılıyorum.NG'de belgeselini izlemiştim arabaya olan hayranlığım dahada arttı.
Audi R8 :kalp:

Ps; Sahip olduğumuz arabalardan bahsetmiyoruzdur inş :P
Audi R8. 360 kadran var arabada. İstinye Park'ta görmüştüm. Çok deli bişey. :thumbsup:

Quattro demiş ki:
Kusura bakmayında Dacia para vermem :P
Bro arabaya bindinmi ? (Bindiysen yorum yap :mrgreen: )

Ps:Dün akşam topiği açıp çıktım hiç mesaj yoktu şimdi bir girdim hit topic olmuş :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt