Sana Anlattım Değil Buraya Yazdım Gerci :wink1:
Bide Beni Cekemiyosun Diyosun
Senin Gibi Olacağıma Hic Yaşamıyım Daha İyi :wink1:

Konu kilit. Her 2 tarafın isteğine göre EFENDYY banlıyorum madem. Yapmasaydın keşke böyle sorunlar çıkmazdı hep birlikte geçinip gidiyorduk. Sağlık olsun , umarım hatanı anlar bir daha böyle şeyler yapmazsın. Hayatında başarılar , mutluluklar , daha temiz sayfalar diliyorum. Güle güle :byes:

Karar:
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

FeeL'in şu mübarek arkadaşı I_DeadLy_I charları çalmaya teşebbüs etmiş. EFENDYY charların 1ini kurtarmış,diğeri kayıp.

Sonra sitemizin iyilik melekleri kendi çaplarında mahkeme kurup suçluyu suçsuzu ayırt etmişler.

Mutlu Son :popcorn:

I_Deadly_I ile FeeL ve charı çalınan kişi konuşmuşlar. Kimsenin deadly ile sorunu olmadığı ortaya çıkmış. Ortada kurtulan char yok , hackten sonra EFENDYY tarafından satılığa çıkarılmış 2 char var. Guild arkadaşının charı EFENDYY'nin sattığını gösteren belgeler var. Kendisinin oturduğu mahalleden arkadaşlarının "daha önce de yaptı" yorumları var. Ben başka bişey bilmiyorum yetmiyorsa da karışmıyorum.
Sitedeki tek yetkili ben değilim açın banını gelsin , tek amacım birilerine yardımcı olmak.Bugün onun charını çalan yarın diğerinin charını çalar.
Anlamam ben meleklikten falan. Elimden geleni yaparım site için ama yok senin yaptıkların hoşumuza gitmiyor diyorsanız işte moderatörlük yetkilerim 2-3 tık uzağınızda.

Eveeeeeet :) Uzun süre bekledik ve benim de içime kurt düştü Xanthos sayesinde. Acaba EFENDYY'yi boşuna mı banladım acaba diye düşündüm.

star287 nick'li yeni hesabı ile gelip banını açmam için ricada bulundu... Ben de belki gerçekten o çalmamıştır diyerek hesabı açtım. Derken bir konu başlığı gördüm. star287 tarafından açılmış ve çalınan charın resminin bulunduğu konu.Online Oyun Bilgi Paylaşım Platformu

Geriye 2 seçenek kaldı. Ya star287 hâlâ ThuGLorD nickli arkadaştaydı ve çalındı diyerek iftira atıp EFENDYY'yi banlattı. Ya da EFENDYY charı çaldığı yetmiyo gibi inkâr edip , yalan söyledi. Tek bir seçenek kaldı öğrenmek için ^^
Ip adresi kontrolü yaptık ve
1z5sx94.jpg

EFENDYY'nin banı tarafımdan açılmıştır. Ben konuda haklı olduğumu 2 kez kanıtladım artık rahatım. Gereken nasılsa yapılır. Konuda haklı olduğumu düşünen arkadaşlara da , iftira atanlara da , yok Pol sen yanlış biliyorsundur diyenlere de burdan teşekkürlerimi gönderiyorum...
İyi forumlar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
FeeL demiş ki:
Hacım uğraşma boş yere,isteyen inanır,isteyen İNANMAZ ,bize.
Yok hacım ben sadece bizi yanlış tanıyanlara daha tanışamamışız diyorum hepsi o. Kim yanımızda kim nerde görelim dimi :muck:

Polgara demiş ki:
FeeL demiş ki:
Hacım uğraşma boş yere,isteyen inanır,isteyen İNANMAZ ,bize.
Yok hacım ben sadece bizi yanlış tanıyanlara daha tanışamamışız diyorum hepsi o. Kim yanımızda kim nerde görelim dimi :muck:
Haklısın hacım.Benim için bu kadar uğraştığın için teşekkür ederim.Suçsuz olduğumu ortaya çıkardın ve bana vurulan hırsız damgasını üstümden kaldırdığın için tekrardan teşekkür ederim.Yoksa beni bu sözcük,her gün aklıma geldikçe deli ederdi....

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ThuGLorD demiş ki:
Tbi Ben Arkadaslarıma Söz Vericem Bu Saatte Orda Olucam Dicem
Sonra OYUN İCİN Arkadaslarımı Ekicem
O Kadar Asosyal Olmadık Arkadas :wink1:
Puhahaha daha yeni görüyorum ve inanın kahkahalara boğuldum :lol: Asosyal ne demek biliyor musun sen? :P

Absence

Wax Whine demiş ki:
ThuGLorD demiş ki:
Puhahaha daha yeni görüyorum ve inanın kahkahalara boğuldum :lol: Asosyal ne demek biliyor musun sen? :P
Hocam oda komikte benim en çok güldüğüm yer adamın çaldığı charın resimleriyle siteye konu açması :mrgreen:

kotakot demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
ThuGLorD demiş ki:
Hocam oda komikte benim en çok güldüğüm yer adamın çaldığı charın resimleriyle siteye konu açması :mrgreen:
Düşün artık yüzsüzlük nerelere varmış :? Bir de pm atıyor ben yapmadım boşuna banladınız diye :think:

Yukarı Alt