1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Şen: Alex'e iyi bakın bandını da geri verin


 1. shneZee

  shneZee rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  5.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci.

  Eski başkan Ali Şen´den, yönetime, Daum´a ve Aykut Kocaman´a tavsiye.

  Fenerbahçe’nin en önemli oyuncusunun Alex olduğunu ifade eden Şen, “Onun moralini her zaman yüksek tutsunlar. Kaptanlık pazubandını da derhal Alex’e geri versinler. Fenerbahçe’nin yeni sezonda, geçen yıla oranla çok farklı olacağı kesin. Takımın fizik gücü çok iyi. Hazırlık kampları futbolculara olumlu yansımış. Daum, Fenerbahçe’nin oyun şablonunu tamamen Alex’in üzerine kurmalı. Alex’in olması, onun için büyük bir şans. Benim tek itirazım, Fenerbahçe’nin tek forvet oynamasına. Her zaman çift forvetten yanayım. Ancak Daum, bu sistemde ısrar edecek gibi. Aslında bir ya da iki forvet farketmez. Kilit isim Alex’tir” diye konuştu.
   
 2. ImmorTaLGoD

  ImmorTaLGoD olduser

  Kayıt:
  12 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  8.231
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bu Ali Şen'i hep sevmişimdir.Yine güzel bir açıklamada bulunmuş ve çok doğru söylemiş :muck:
   
 3. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.458
  Beğenilen Mesajlar:
  362
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Alişenin zamanında bir basketbol maçına gitmiştik , maç bitti biz kazandık herkez çıktı biz 40-50 kişi çıkmadık bağırıyoruz işte Galatasaray falan diye , bir anda içeriye bir sürü fenevli taraftar doluştu biz hemen sakladık atkıları sustuk oturduk falan.

  Meğerse fenevbahçenin bizden sonra maçı varmış . Biz 40-50 kişi böyle galatasaraylı etrafımız hep fenevlilelerle çevrili , tabi biz hiç sesimizi falan çıkartmıyoruz. Sonra bu ali şen geldi . Teker teker bütün gruplar bunu çağırıyordu buda ayağa kalkıp selamlıyordu milleti herkez çağırdı çağırdı bizde aramızda plan yaptık bizde çağıralım dedik. İşte herkez çağırdı bize geldi sıra , bizde bağırdık oooo ali şen baba diye bu kalktı elini kaldırdı , bizim grubun hepsinden küfür yağmaya başladı atkıları falan çıkardık bir sürü küfür yedi bizden , yerine oturdu hemen tabi kıpkırmızı bir suratla :P

  Ardından arkamıza bir baktım bütün fenevliler kalkmış bize bakıyor :mrgreen: Böyle önümüze bir polis barikatı serildiki anlatamam 5 sıra polis var önümüzde ve o 5 sıra polisin üstünden atlayıpta bizim tarafa ulaşanlar bile var :mrgreen: Polisler bir yandan bize küfrediyor bir yandan fenevlileri tutuyor falan sonra dedikler ki arkada çıkış var hemen oradan çıkın gidin . Gittik işte hemen arkaya kaçtık , peşimizdenden fenevlileri salmışlar :lol: İşte kaça kaça kapıya kadar geldik , kapı kapalı çıktı :mrgreen: Üstünden atlayan atladı atlayamayan yedi dayağı :lol:
   
 4. V.I.P

  V.I.P Buralıyım

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  4.563
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  FB

  Bence dauma bırakmalı bu işleri nede olsa şu an sorumluluk onda vede doğru olanı yapıyor.