Semih Şentürk Takım Arkadaşlarına Sezon Sonu Ayrılacağını Söyledi.

- Resim Silinmiş.​

Fenerbahçe'nin ve Milli Takım'ın oyuncusu Semih Şentürk takım arkadaşlarına sezon sonu ayrılacağını söyledi

"ARTIK BURADA İŞİM KALMADI"
Fenerbahçe'de bir türlü huzur bulamayan Semih Şentürk, Sarı-Lacivertli takımla sezon sonu yollarını ayırmaya kararlı. Takım arkadaşlarına dert yanan tecrübeli golcünün, "Gökhan Ünal'ı transfer etmeleri beni düşünmediklerinin açık bir göstergesi. Bugüne kadar ne yaptıysam para etmedi. Artık burada işim kalmadı" diyerek dert yandığı öğrenildi.

KRİZ YAŞANMIŞTI

Milli futbolcunun, sözleşmesinin uzatılmasını kabul etmeyerek federasyona başvurması Fenerbahçe'de şok yaratmıştı.

Sarı-lacivertli yönetimin, golcü futbolcunun sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini, opsiyonu kullanarak 1 yıl uzatmasının ardından Semih'in avukatı aracılığı ile federasyona başvurup, bu uzatmanın rızası dışında gerçekleştiğini ve iptalini istemesi kulüpte bomba etkisi yaratmıştı.

Daum'un ne kadar formsuz olursa olsun sürekli Güiza'yı ilk 11'de oynatması ve yönetimin de hala bir golcü transferini düşünmesinden Semih'in rahatsız olduğu biliniyordu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya 2 3 mac kazandırdı FENERBAHÇE gibi bir takımda oynama hakkını bulmuş çalışıp çabalacağı yerde kapris yapıyorlar uyuz oluyorum biiippp gitsin ya :twisted: :twisted:

Sevindim,böyle kaliteli bir futbolcuyu kaybetti fb,yedekten geldiği sezonda gol kralı olan bir futbolcudan bahsediyoruz.BJK ile flört içinde sanırım buyursun bize gelsin.

ha adama birşey yapması için forma mı verdiniz ki adam kendini göstersin o verdiğiniz kısacık süre zarfında bile adam golleri yığdı,nankör olmayın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pis herif burada kalman hataydı zati yıllarca neden kaldınız.

semih
selçuk
deniz
önder

hayatınız para olmuş futbol değil oynayın kazanın yok yedekte oturun 18e girmeyin ama nakit paralar gelsin ohh ne güzel bende FB forması giyerim 18de bile olmayacaksam ayda yılda 3 maç yapıp 20dk sahada kalacaksam amatör lisanslı futbolcuyum nedir yani ama gel gör murat hacıoğlunu geldi baktı yedek oturuyor ben ayrılmak istiyorum dedi 6 ayda ayrıldı o da para için yedek otururdu ama anadolu takımında top oynarım yedek oturmam dedi neyse ya söylenecek çok söz varda değişmedikten sonra ben konuşsam ne olur anlatsam ne olur, mcuk all of them.

Yukarı Alt