1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Seks Kaseti Elden Ele Dolaşan Lider Kim?


 1. PR3STIG3

  PR3STIG3 rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Güneş Gazetesi'nden Talat Atilla'nın iddiasına göre, önemli bir siyasi liderin daha gizlice çekilmiş müstehcen görüntüler içeren kaseti var.


  AK Parti kurucularından Tunay Demirtaş, kaset ortaya çıkarsa, bu seferki tahribatın Baykal’ın kasetinden daha fazla olacağını kaydediyor.

  AK Parti eski Ankara kurucu il başkan yardımcısı Dr. Tunay Demirtaş’a göre karanlık güçler bir süre sonra Türkiye’yi sallayacak bir kaset daha piyasaya çıkaracaklar.

  Atilla’nın kaleme aldığı iddia şöyle:

  “Bu kasette, siyasi liderle bir bayanın porno görüntülerinin olduğunu iddia eden AK Parti’nin Ankara kurucularından Tunay Demirtaş, skandal görüntülerin 2008 yılının Eylül ayında çekildiğini iddia ediyor.

  Demirtaş’a, “Kasetin çekildiği günü nereden biliyorsunuz?” sorusunu yönelttim.

  Cevabı şu oldu; “Bu kişiler benimle temas etmek istediler, reddettim. Yakın çevreme kasetin çekildiği tarihi vermişler. Kaseti izleyerek detayları bana aktaran tanıdıklarım oldu.”

  Dr. Tunay Demirtaş’a “Size kasetteki görüntüleri aktaranlar, kasetin zamanını bile söylediklerine göre kasetin detaylarını da söylemişlerdir. Verebileceğiniz başka bir detay var mı?” diye sordum. Bu sorumu da şöyle yanıtladı;

  “Görüntüler lüks bir mekanda, siyasi liderin bornozlu hali ile başlayıp, nahoş görüntülerle devam ediyormuş.” dedi.

  Demirtaş’tan bu kasetteki çok önemli ismi öğrendim ama gözümle görmeden bu siyasi liderin ismini yazmam, ya da liderle ilgili ufak da olsa ipucu vermem doğru değil.

  AK Parti’nin eski Ankara il kurucu başkan yardımcısı Dr. Tunay Demirtaş aslında bu sözleri bana yazılmamak kaydıyla söyledi ama saatlerce ısrar etmemden sonra kararsız kalınca, bu bilgileri yazarak tarihe not düşmek istedim.

  Demirtaş’ın iddialarını ihtiyatla karşılıyorum ama bu sözlerin sahibi iktidar partisinin eski başkent kurucusu olunca bir gazeteci olarak ciddiye almaktan başka çarem yoktu.”
   
 2. AdrianaLima

  AdrianaLima rank8

  Kayıt:
  7 Ekim 2010
  Mesajlar:
  109
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  napacan Gelecenmi?
  kesinlikle devlet bahçeli veya yine chp den gandidir başka ihtimal görmüyorum
   
 3. PR3STIG3

  PR3STIG3 rank8

  Kayıt:
  31 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  427
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  xD