bugun den itibaren bir Türk bayragı bulun arkadaslar ve asın pencerenize yapacagımız un kucuk vatani gorevlerden birisi budur bayragımızın goklerde ilelebet dalgalanacagını o it surulerine gostermek için herkesi bu harekete davet ediyorum

nüfusunuzda T.C. yaziyormu "evet"
2* Okullarda Istiklal marsini okudunuzmu "evet"
3* Türkce konusuyormusunuz "evet"
4* TSK askerlik yapiyormusunuz "evet"
5* Göklerde Türk bayragini görüyormusunuz "evet"
Kurdistan Yok uLan ! ßurası TÜRKİYE

pkk nın amk Crying or Very sad bu gun bursada mıllet arabalarıyla sokaklara dökuldu bogazım dugumlendı lanet olsun teröre

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ron hemen bi banner yap siteye asalım hacım böyle günlerde iş yapmalıyız 5dk ını alır siyahlar içerisinde bir mesaj Cool

Liu

rank8
hemen asıcam yha kendımızı gostermemeız lazım bı an once TÜRKİYE ole küçüümsenmemeli elin amerikalılarına yalakalık yapmamamız lazım ya bu yalakalık yuzunden buyuyemıoruz he hep birilerinin himayesinde yaşamaktansa kendi kendimize yeteriz içimizi dışımızı temizledikten sora kendi onumuze bakarız bu saçma sapam pkk lılarla falanda urasmak zorunda kalmayız o zamn

kız arkadaşımın ve bizim evden türk bayrağı eksik olmaz zaten,sadece mehmetçiğimiz şehit olduğunda değil yılın 365 günü bayrağımız dalgalanır bizim balkonda Wink

pfffffff

Aileden
_AvRiL_ demiş ki:
bugun den itibaren bir Türk bayragı bulun arkadaslar ve asın pencerenize yapacagımız un kucuk vatani gorevlerden birisi budur bayragımızın goklerde ilelebet dalgalanacagını o it surulerine gostermek için herkesi bu harekete davet ediyorum
katılıyorum bu bir görevdir
bende asacağım.

Bizim Evimizde Zaten 15 senedir hiç o Bayrak İnmediki... Dedem Gazi olduğu için sürekli bayrak bizim evimizde Asılı durur. extrabeer

Evin Hertarafına bayram astım birazdan yürüyüşe gidicem sesim kısılana kadar bagırıcam

BU VATAN BİZİMDİR , BİZİM KALACAK

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!
BİLGE KAĞAN

ya tmm anladik türkiyeyi istiyorsunuz ama su anda türkiyede yaşıyorsunuz.Bizim ürettiğimiz malları yiyecekleri tüketiyorsunuz.Merak etmeyin Bu watan sizin olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz we başuna ugrasmayın ne savaslar görduk bi size yıkılmaz bu devlet bizim askerlerimizi olduruyorsunuzda oluo sadece bet dua aliyorsununz oturuyorsunuz Tek Sözüm (ALLAH BELANIZI WERSİN ) başka bi sozum yoq
He Kusura Bakmayın Pkk lılara sesleniyorum

Yukarı Alt