1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Şehit Polis 2 Gün Sonra Evlenecekti


 1. Hayta35

  Hayta35 Bilgiliyim

  Kayıt:
  27 Aralık 2010
  Mesajlar:
  1.872
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  3 Bank

  [​IMG]
  Şırnak'ın Silopi ilçesindeki polisevi nöbet kulübesine düzenlenen saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Gökmen Şimşek iki gün sonra evlenecekti.

  Önceki gece saat 22. 00 sıralarında teröristlerin uzun namlulu silahla gerçekleştiği saldırı sonucu şehit olan polis memurlarının baba ocağına ateş düştü. Gökmen Şimşek'in babasının evinde hakim olan düğün havası, şehit haberi üzerine mateme dönüştü. 1. Murat Mahallesi'ndeki polis memurunun baba evi, haberin duyulmasının üzerine yakınlarının akınına uğradı.

  Gelenler arasında Gökmen Şimşek'in nişanlısı Ece Yalçınbaş da bulunuyor. Düğün için tüm hazırlıklarını tamamlayarak bu akşam kına gecesi yapacak olan Yalçınbaş, müstakbel eşinin şehit olduğu haberini duyunca fenalık geçirdi.

  Binanın önünde hazır bekletilen bir ambulans ve sağlık ekipleri, acılı nişanlıya müdahale etti. Ece Yalçınbaş'ın abisi Gökhan Yalçınbaş, en son saat 09. 00'da görüştüğünü ve düğün için davul-zurna istediğini söyledi.

  Gökmen'in isteği üzerine davul-zurna ekibini ayarladığını belirten Yalçınbaş, bu gece kına gecesi yapaklarını anlattı. Yalçınbaş, cenazeye gelen insanların düğün için burada bulunduğunu belirtti.