Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Segway’in yeni şehir taşıtı PUMA

Ginger ile nam salan firmanın yeni 'şehir içi aracı' iki tekerlekli ve iki koltuklu taşıt PUMA, elektrik ile çalışıyor...

Ginger adlı ürün ile uzun süre kendinden söz ettiren ABD’li Segway kişisel, kentsel, mobilite ve erişilebilirlik kelimelerinin İngilizce kısaltması olan (Personal Urban Mobility and Accessibility) PUMA adıyla yeni bir taşıtın prototipini New York’ta tanıttı.

İki tekerlekli ve iki koltuklu taşıt elektrik ile çalışıyor. PUMA’nın geliştirilmesinde Segway’a General Motors da destek veriyor.

extraloob demiş ki:
pol-prada-extra bundan 3 tane alır isveç caddelerinde manitacılık yapar ihihihii

Bunla hız yapamayız yahu :D Yağmurlu havada artistlik yaparken kayarsak tavlayacağımız hatunlara rezil oluruz ben binerim 4 tekerli arabaya atarım hatunları arkaya tamamdır bunda kucağıma da oturamaz rofl :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puahahha benim adamlarım gelmiş yaa ahahah işte olay budur kuzularım 2 kişilik bu 3 tane alacağız 3 de hatun alacağız isveçli göbişlerine nicklerimizi rujlarla yazacağız blonde ablalar uuu ginder vari puma ile bara çekeceğiz bir ineceğiz boy ortalaması tavan yapacak bölgede ablalarda sülün gibi ya o bakımdan :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oho spin bile atarız biz o hızla ama 2 kişi binince tork sıfır olacak bg gücü desen sürünecek katana gibi 2 kişi ahahaha tırtım.net :D :P

Yukarı Alt