Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.487
Beğeniler
1.633
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şeffaf klavyeli telefon Türkiye’de


Chocolate, Shine ve Prada modellerinde tasarımı ön planda tutan LG, şeffaf klavyeli Crystal ile çizgisini sürdürüyor.İlk korsan görüntüleri yaklaşık 8 ay önce internete düştüğünde çok merak uyandıran telefonlardan LG Crystal, sonunda Türkiye’de de satışa sunuluyor. Sürgülü tip telefonun en çarpıcı özelliği tuş takımının bulunduğu alt panelin tamamen şeffaf olması.

Multimedya ve internet kullanım özelliklerinin birleştiği orijinal tasarımlı ürünün dahili belleği 1.5 GB ve 32GB’ye kadar harici belleği destekliyor. Cihazda çoklu-dokunmayla kontrol edilebilen 480x800 piksel geniş ekran, 8 megapiksel kamera, 7.2 Mbps hıza kadar çıkabilen 3G bağlantı ve wi-fi, radyo, görüntülü konuşma için önde VGA kamera, Edge, Bluetooth özellikleri bulunuyor.

LG’nin son aylarda piyasaya sürdüğü en iddialı ürün diyebileceğimiz LG Crystal GD900, Vodafone abonelerine kampanyalı olarak sunuluyor. Kontrat paketini alan aboneler 18 ay boyunca ayda tüm vergiler dahil 79 TL ödeyerek cihaza ve aylık 1GB internet kullanım hakkına sahip oluyor.
 

Prada

 
Kayıt
31 Aralık 2007
Mesajlar
7.341
Beğeniler
0
Şehir
St Etienne
Neden bilmiyorum belkide ön yargılıyım ama LG altın kaplama telefonu 100 TL ye verse yine gidip almam yani..
 
Yukarı Alt