Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Geveleyen zırvalayan varsa o da sensın.Adım türkçe değilmiş bak sen ? Yaşın kaç arkadaşım senin 15 falan mı ? Mustafa Kemal Atatürkün iki adıda arapça arap kökenli Mustafa Kemal arap mı ? güldürme beni ergen misin nesin saçma sapan konuşma.Ben öz be öz yörük türkmeniyim senin gibi kraldan çok kralcılardan daha çok türk kanı taşıdığımada eminim benim 7 göbek soyum bellidir.Kaldiki arap olsam ne olacak ? Suçmu ? Bu söylediklerini Türkiye cumhuriyeti vatandaşı bir arap kökenli vatandaşın yanındada söyleyebilir misin ? Sizin bu boş ırkçılığınız ve holiganlığınız midemi bulandırıyor.Bak sen arapmışım ha ? Ulan arap olsam ne olacak olmasam ne olacak ? Diyelim ki arap kökenli türk vatandaşıyım ne olmuş ? Arap kökenli olsam senın gıbıler benden ustun mu olmuş olacak ? Eminim ki sen daha kendi soyundan bile emin değilsindir.Türkiyede safkan türk olduğunu iddia eden milyonlarca melez var.Ne oluyor yani onlar melez olunca sen onlardan üstün onlar senden aşşağı mı oluyor ? Savaş çıkarsada ülkeyi kimin terk edeceğini Allah bilir.Böyle zırvalayan çok kişi gördük biz.Laf değil icraat lazım.Benim inadına kimseyi savunduğum yok.Gerçekleri doğru bildiğimi söylüyorum.Senin gerçek ismin ne daha onu bile yazmaya cesaret edememişşin benim ak pak tertemiz ismime aklınca laf çarpıyorsun.Senın ısmın ne bırde bız duyalım bakalım ? Kültigin mi yoksa Noyan mı ha ne dersin ? Böyle saçma sapan konuştuguna göre safkan bir türk ismidir mutlaka diyorum?
Yazdıklarını tekrar tekrar okudum ve kendinle çelişiyorsun, ona şaşırdım.

birde yeni Moda olmuş ; 15-16 yaşında bebe Bizi Afrin'e götür diye slogan atıyor ,
Sizi Sivas Temeltepe'ye Kasım ayında bir götürsünler sonra Edirne'nin sürgün karakollarından birine atsınlar buraya yazıyorum ;
Sabah-Akşam ellerinde Androidlerle-İoslarla "bedelli askerlik çıktımı" diye 100 kişiden 50'si google'a yazmazsa bende askerlik yapmamışım demek ki...

Savaş çocuk oyuncağı değil paramparça olursunuz toprağa gömülecek tarafınız olmaz onun bacağı bunun kolunu koyuyorlar tabutuna.. İsteyen gidip sorsun şehit ailelerine kaçına gösterebilmişler çocuğunun,eşinin naaşını

Acımadan bunu bile atıyorlar insanın üzerine

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Sadece buraya şunu koyup herkesi kendi vicdanıyla baş başa bırakıyorum

Burada başından beri söylenmek istenen şey tam olarak bu zaten.Tamam geldiler ekonomi bozuldu,huzursuzluklar çıkıyor,hal ve hareketleri bizi rahatsız ediyor,ama bunları bir kenara bırakın.Türkçe bilmeyen,Türkiyeyi tanımayan insanların bizim geleceğimiz hakkında söz sahibi olmalarını kabul edemiyoruz biz.
Yaptığımız bu şey parti düşmanlığı değil,adam akıllı seçim yapılsın bu vatanın kendi halkı oy kullansın,yine aynı hükümet kazanıyorsa kazansın.

Burada başından beri söylenmek istenen şey tam olarak bu zaten.Tamam geldiler ekonomi bozuldu,huzursuzluklar çıkıyor,hal ve hareketleri bizi rahatsız ediyor,ama bunları bir kenara bırakın.Türkçe bilmeyen,Türkiyeyi tanımayan insanların bizim geleceğimiz hakkında söz sahibi olmalarını kabul edemiyoruz biz.
Yaptığımız bu şey parti düşmanlığı değil,adam akıllı seçim yapılsın bu vatanın kendi halkı oy kullansın,yine aynı hükümet kazanıyorsa kazansın.
Ozaman Yanlış anlaşılmasın ama Türkçe bilmeyen doğudaki vatandaş nasıl oy kullanıyo bizim burda dahi var? imza atmayı bilmeyen dahi var mesele dil ise buyur cevap he o türk len dicen tabi cevap olarak nie çünkü o türkiyede doğdu kökeni türk suriyeli değil [türküm diyemiyeni var okul zamanı cok gördüm marşı söylemiyeni sırf Türküm doğruyum.. var die sözlerde ]

Uzatmak istemiyom belirlenen kurallara uyan herkes T.C. vatandaşlığı alır suriyeliler ermeniler alamaz diyede kural yok t.c vatandaşı herkesde oy kullanabilir diede Dış işleri bakanı söylemiş bizede kurallara uymak düşer.

Suriyeliler sayesinde kazandı diede (30bincik tabi haberlerde 5milyon yazacak kesin) twitterlerde yazı görmezsem bende bibok bilmiyom şimdiden yazıyom buraya :D

Herkes zaten hafta sonu cevabını sandıkta vercek. Ogün gelincede tekrar bu konuda grş hadi eyv :)

Bu arada açık açık söylim MHPliyim

Son düzenleme:
Ozaman Yanlış anlaşılmasın ama Türkçe bilmeyen doğudaki vatandaş nasıl oy kullanıyo bizim burda dahi var? imza atmayı bilmeyen dahi var mesele dil ise buyur cevap he o türk len dicen tabi cevap olarak nie çünkü o türkiyede doğdu kökeni türk suriyeli değil [türküm diyemiyeni var okul zamanı cok gördüm marşı söylemiyeni sırf Türküm doğruyum.. var die sözlerde ]

Uzatmak istemiyom belirlenen kurallara uyan herkes T.C. vatandaşlığı alır suriyeliler ermeniler alamaz diyede kural yok t.c vatandaşı herkesde oy kullanabilir diede Dış işleri bakanı söylemiş bizede kurallara uymak düşer.

Suriyeliler sayesinde kazandı diede (30bincik tabi haberlerde 5milyon yazacak kesin) twitterlerde yazı görmezsem bende bibok bilmiyom şimdiden yazıyom buraya :D

Herkes zaten hafta sonu cevabını sandıkta vercek. Ogün gelincede tekrar bu konuda grş hadi eyv :)

Dostum ne kadar boş adamsın ya yani okuyorum okuyorum, empati yapmaya çalışıyorum ama nafile.. Sırf birilerinin saçma sapan politikalarını özümseyeceksin diye 9 takla attın ama bu kesimde bunu idrak edecek kapasite olduğunu sanmıyorum siz takım tutuyorsunuz parti değil. Mhp'liymişsin birde, Alparslan Türkeş'in partiyi kurma amacını bir kez dahi oturup okudun mu?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bak altını çizerek söylüyorum konu para meselesi falan değil sana ben dolandırıcıda demedim bu sen kendi kendine söylüyorsun.
Aylarca forumda canlılık göstermeyip sonra bir hesapla konuyu açıp diğeriyle milleti gazlıyorsun,ardından hiçbir açıklama yapmadan ortadan toz oluyorsun.Rahatsız olduğum durum bundan ibaret dahada uzatma konuyu,yeterince kirlendi zaten.
Evet sende haklısın, o yüzden şuanda buradayım.

Takımı
Besiktas

Ya sen bile Türkçe yazmayı bilmiyorsun,yazmayı bırak okuduğunu anlamada bile sıkıntı çektiğin bariz belli ancak buna rağmen oy kullanacaksın.
Beni doğuda ki vatandaşın kullandığı oy rahatsız etmiyor,yıllardır bu topraklarda yaşıyor Türkçe bilmiyor olması onun hatası değil orada ki toplumlarda eğitime çok önem verilmiyor,verilse bile çok zor şartlarda eğitim alıyorlar.Cahil oldukları için kullanılıyorlar çoğu zaman.
Dış işleri bakanı söylemiş bizede uymak düşmez,biz koyun değiliz.Yanlış birşey olduğunda bu durumu konuşmak ve eleştirmek en büyük hakkımız.
Cidden T.C vatandaşlığına uyan kuralları harfiyen yerine getiren bir suriyeli bul,tüm sözlerimi geri alırım.Zaten seninde Mhp'li olup,suriyelilerin vatandaşlık almasını,oy kullanmasını neden bu kadar savunduğunu anlayamıyorum.Çok büyük bir ideoloji karmaşası yaşadığın belli,onu çözene kadar sağda solda fikirlerini beyan etme,edersende böyle komik duruma düşer ve kimse tarafından ciddiye alınmazsın.

Ben konuşursam senin gibi insanları basit yerlerinden vurmaya çalışmam, işine bak derim.
Bakalım işimizie kardeş.Buyur konuş.Burda ilk önce bir iddiada bulunan sensin bende diyorum ki buyur alıntıla nerde çelişiyorum hatam varsa döneyim.Gayet duru bir türkçe ile yazdım.Buyur vur nereden vuracaksın birde ben göreyim.Böyle bir iddiada bulunupta sonra demogojiyle üstüne çıkmaya çalışanları çok gördük biz.'Benim gibi'insanlara göstersin nerde çelişiyorum bende göreyim 'senin gibi' insanlar ?

Gerekli söylemler de bulundum bu da son yazımdır, konuya yönetici harici zaten yazamıyacaktır.
Gerekli uyarılar yapılmıştır, tartışma haddini aştığı için konu kilitlenmiştir.
Burası bir topluluk platformudur, saygı sevgi çerçevesin de tartışmaların olması gerekir.

Güzel konuşmak için tek bir yol vardır, dinlemeyi öğrenmek.
-Christopher Morley

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt