1. Reklam


  1. kyra
   viki
   Tenda
   lastworld
   silkroadcilar
   3

Seba'dan mesaj var!


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Seba'dan mesaj var!
  Beşiktaş'ın Onursal Başkanı, Hikmet Çetin ile bir dost olarak görüşeceğini belirtip, eskiyi özlediğini ve teknik direktör Mustafa Denizli'yi başarılı bulduğunu söyledi.

  [​IMG]

  Siyah-Beyazlı camianın efsane ismi Süleyman Seba, Radyospor’da Özgür Sancar ile Haber Özel programına ses getirecek açıklamalar yaptı. Beşiktaş’ın Onursal Başkanı, başkanlık konusunda Hikmet Çetin ile uzun zamandır konuşmadığını belirtip, “Tüm ricalarımıza rağmen başkanlık için yeşil ışık yakmadı. Hatta ona ‘Sayın Çetin siz bu işe gönül koyarsanız Beşiktaş daha başka ortaya çıkacak’ dedim. Ancak yine de vakit var. Yakında Ankara’ya gittiğimde arabulucu olarak değil bir dost olarak onunla yine görüşeceğim” ifadesini kullandı.

  ‘Mustafa Denizli’yi başarılı buluyorum’

  Genel kurula çok adayla gidilmesinin Beşiktaş için çok üzücü olacağını açıklayan Seba, “Bir başkan seçilecek ve kimler başkanlığa adaylığını koydularsa, o kişiler arasında yarış yaşanır. Taraflar da Beşiktaş’a yakışır şekilde mücadele etmeli” dedi. Eskiyi çok özlediğini de belirten, Seba kendi başkanlığı döneminde teklif yaptıkları ama Beşiktaş’a getiremedikleri Denizli’yi başarılı bulduğunu söyledi.​

  Radyospor