Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SEAL OF NOVA NEDİR NE DEĞİLDİR ?
Kuyruklu Yıldız'ın Mührü

SOC = Seal Of Nova = 101 + 7 demektir = 108

[li]SON Item yaratıklardan düşecek veya Magic Pop'tan kazanılacak bir itemdir.[/li]
[li]SON geldi SOS-SOM-SUN 11dg olarak artık çıkmayacak.[/li]
[li]SON iteme Advanced Elixir A veya B basılacaktır.[/li]

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
deviLbLood demiş ki:
Bilginin Tek Adresi http://www.extraloob.com süPersin abii :dance: Sox item oLarak bi tek Soc mu oLucak 11 Degree de ?

Sadece SOC olacak artık sos-som-sun kalkıyor oyuna eşitlik ve çok çeşitli item seçeneği geliyor bu büyük bir güzelliktir aynı wow gibi 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Josephine demiş ki:
Off harika parlıyor ; Glavie'de düşünemiyorum bunu 8O

ben alınca video çekerim hiç merak etme 5b basacağım ona satmayan adam bile satacak bana 8)

nasıl yani normal 7-8 dg. silahlardan da mı kalkacak sos-som-sun ?

extraloob demiş ki:
deviLbLood demiş ki:
Bilginin Tek Adresi http://www.extraloob.com süPersin abii :dance: Sox item oLarak bi tek Soc mu oLucak 11 Degree de ?

Sadece SOC olacak artık sos-som-sun kalkıyor oyuna eşitlik ve çok çeşitli item seçeneği geliyor bu büyük bir güzelliktir aynı wow gibi 8)
aynı zamanda playerlık daha cok önem kazancak :thumbsup:

ben +12 +13 felan bekliyodum fakat +7 miş.Parlayışındanda fazla bişey anlamadım :S

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Uuuuu 11 Dg 'de o zaman iyi oynayan kazansın devri başlıyor hee .. Uniq 'lerde vs artık party & damage & ilk vuruş falan çok değer kazanacak gibi :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bakın özetleyeyim, sro ölüyordu ve bir atılım yapmaları lazımdı normalde 105 lvl gelecekti lakin baktılar ki kayıp çok bir çözüm buldular. wow ve ko'da ki özellikleri alıp birşeytirdiler işte karşınıza 11dg çıktı dikkat edin ko'da itemleriniz parlar ve 11dg'de sro'da bu olay geliyor roc'tan düşen bazı itemler üzerinizde parlayacak. wow'da dungeon vardır yıllarca dungeon ve pvp sistemiyle kazandılar sro'da tapınaklar ve mezarlıklar ile aynı bu dungeonlardan yaptı ayrıca wow'da 80 çeşit skill ve item vardır sro'da bunu yaptı eu-ch aynı giysiyi giyebilecek, coins ile alınabilecek itemler olacak ve roctan düşen itemler olabilecek item çeşitliliğide geldi dungeonlarda pvp sistemide geldi joymax geç başladı ama durumu eşitliyor bir de lag bug olayını wow'da ki gibi kaldırsa hiç sorun kalmayacak.

Ben Lag ı TTNET ten biliorum neden diye soracak olursanız Yabancılara lag warmı diye sorduğum zaman hayır diyolar bazen farkındaysanız hep türkleri atıyor benm düşüncem Türkiye gelişmekte olan bi ülke olduğundan internet yapısı düşük :(

Yukarı Alt