Server
Flora
Takımı
Galatasaray
arkadaş herşeye doydum param var zenginim öküz gibi kaliteli charım var üzerimde yok yok item mall'ın her ürününü almışım yok yani yok arasan o yok sadece lakin gel gör ki onca nova düştü ve satın aldım arkadaş bir tanecik be bir tanecik son glavie düşmez mi benim gibi king glavier bir adama ihtiyacımız yok kendimiz aldık nova glavie +9 bastık sorun değilde düşsün be kardeşim :P

extraloob demiş ki:
arkadaş herşeye doydum param var zenginim öküz gibi kaliteli charım var üzerimde yok yok item mall'ın her ürününü almışım yok yani yok arasan o yok sadece lakin gel gör ki onca nova düştü ve satın aldım arkadaş bir tanecik be bir tanecik son glavie düşmez mi benim gibi king glavier bir adama ihtiyacımız yok kendimiz aldık nova glavie +9 bastık sorun değilde düşsün be kardeşim :P
Maşallah Okan Abi sende ya adam neyden dolayı isyan ediyor. summer3: ben 108Lv oldum daha 1 tanecik nova düşmedi türü önemli değil 1 tane düşşün yeter bende diyim göğsümü gere gere éNova düştü banada diye" summer4: ama yok yok yok :!!&%&! :!!&%&!

PS: makara: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum düşmemesine imkan yok gerçekten bir tane pre plus bas yağar yağar :P

h&a

rank8
bende de ayni durumdu o kadar yakindim bir nova düsmedi ne olursa olsun düssün dedim
ve en sonunda bow düstü oda hemen satildi.............

Yukarı Alt