- Resim Silinmiş.

doğru kişinin eline geçtiğinde serverın kralı olmak kaçınılmaz heralde ^^ statları düzelttiğinde yatırmakta zorlanacağı bi char olamaz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
o daggeri o statlarla nasıl kullanıyor bilmiyorum crt en azından bi 18 olması lazım.

kSk_StyLe demiş ki:
bu adam Gaia'da + yabancı :) serverde yatıran çok bu charı :)
YATIRABILEN YOK YANLIS YAZDIN.Benım yakın arkdasımdır Boby 10 DG +7 set vardı ve kımse yatıramıyordu.11 DG dede ole olcak sanırım:=)adama 2 vs 1 yapıorlardı ole dusunun:=)

xPriSonBreaK demiş ki:
- Resim Silinmiş.

doğru kişinin eline geçtiğinde serverın kralı olmak kaçınılmaz heralde ^^ statları düzelttiğinde yatırmakta zorlanacağı bi char olamaz
Zaten doğru kişinin elinde şuan o dagger, Yani Setanın. O Dagger'e +9 u ve advanced ile +11 'i ben bastım,paylaşırım gerektiğinde.. No_F3aR ,_KiLL4LivE_ ben bak ptde resmim çıkmış :)

Statslar düzeldi, crit %100 phy 80 reinf 80 attack rating 80 :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben bu adamı tanıyorum gaiadan hadi iddialı konuşmam ama herif harbiden noob onu biliyorum hoş gene de çok güzel silah tebrikler tam bir ölüm makinası ^^

Lance demiş ki:
kSk_StyLe demiş ki:
YATIRABILEN YOK YANLIS YAZDIN.Benım yakın arkdasımdır Boby 10 DG +7 set vardı ve kımse yatıramıyordu.11 DG dede ole olcak sanırım:=)adama 2 vs 1 yapıorlardı ole dusunun:=)
Dagger Desperate skill'i açık halde stun yerse çok kolay yatar^^ Rogue'nin yararlı yanları olduğu gibi zararlı yanlarıda var.

ErdiDemiral demiş ki:
Lance demiş ki:
kSk_StyLe demiş ki:
Dagger Desperate skill'i açık halde stun yerse çok kolay yatar^^ Rogue'nin yararlı yanları olduğu gibi zararlı yanlarıda var.
+9 seti var , defansı güzel. Dagger desperate ile Defans normal ezik bi rogueye dönüşüyo ondada stun geçene kadar dayanır :thumbsup:

sprint assoult (stun) + Dare Devil skillinin teki crit gelse yeter ölmesine^^ başıma gelen şeyler bunlar tabi, tecrübelerime dayanarak konuşuyorum :P

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Yukarı Alt