1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Seagate'den ağ bağlantılı disk istasyonu: FreeAgent DockStar


 1. Xplosive

  Xplosive Bilgiliyim

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.523
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]
  Seagate, kolay taşınabilen 2.5" formatındaki FreeAgent Go serisi için geliştirdiği yeni bir bağlantı istasyonuyla bu disklere çok basit biçimde ağa açılma olanağı getiriyor. Yeni ürünün ismi FreeAgent DockStar ve veri depolama ve paylaşımda FreeAgent Go serisine büyük avantaj sağlayacağa benziyor.

  FreeAgent DockStar, üzerine FreeAgent Go diskinizi takabileceğiniz bir istasyon. Yalnız, daha önce sadece USB üzerinden bağlantı sağlayan benzer istasyonlardan farklı olarak DockStar'da ağ bağlantısı da var. Gigabit ethernet hızındaki bağlantı sayesinde DockStar eviniz ya da ofisinizdeki ağa bağlanıyor ve üzerine takılan FreeAgent Go diski ağa paylaşıma açıyor. Ayrıca DockStar üzerinde 3 tane de USB bağlantısı var, ürün bu noktalara bağlanan depolama araçlarını da aynı şekilde ağa paylaşıma sunuyor. Ürünle birlikte gelen yazılımlar arasında, evinizde internetten erişebileceğiniz güvenli bir veri deposu oluşturmaya yarayan araçlar da var. FreeAgent Dockstar, 99$ fiyatla satışa sunulmuş durumda.

  Seagate, FreeAgent DockStar ile birlikte FreeAgent Go ailesinin yeni üyelerini de duyurmakta. Yeni diskler 1 TB, 880 GB ve 750 GB kapasitelerde sunuluyorlar ve daha önce piyasaya sunulan FreeAgent Go aksesuarlarıyla uyumlular.​
  [​IMG]
  [​IMG]