Konuyabı göz atın: viewtopic.php?f=380&t=221285

Evet beyler gene ben :) kötu yorumlarınızı kendınıze saklayın fotolar ve resımler bana aiittir ..
İlk önce hamachi kurmamız lazm onsuz onlın oynayamazsınız şimdi dowland

İndirelim ve kuralım yol gosterıcektır kendısı reklam olduysa kaldıra bılırım ..
http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=2683

- Resim Silinmiş.

Evet beyler böyle yapıcaksınız sonra ağınıza gelecek kişiler veyatta arkdaşlarınız media.pacher kullanarak yada loader'den sızın hamachı ip yazmaları yeterlıdır ve sızın oyununuza gıre blırler ...eher media.pacher media.pk2 kendınız yol gostermenız gerekmektedır ılk yanlıstır herkez hemen read basıp ip degıstırırıp pach basıyor ama eror werır yol gostermenız lazım eherkı hata 37 Succesfull olursadogru media.pk2 edıtlemıssınızdır launchurdan gıre blırsınız oyuna ...

Launchur yazıyı degıstırmek SEA SSE news dosyası Shadow Sea ise Config dosyasındadır ve daha degısıktr ..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
man45 demiş ki:
Evet beyler gene ben :) kötu yorumlarınızı kendınıze saklayın fotolar ve resımler bana aiittir ..
İlk önce hamachi kurmamız lazm onsuz onlın oynayamazsınız şimdi dowland

İndirelim ve kuralım yol gosterıcektır kendısı reklam olduysa kaldıra bılırım ..
http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=2683

- Resim Silinmiş.

Evet beyler böyle yapıcaksınız sonra ağınıza gelecek kişiler veyatta arkdaşlarınız media.pacher kullanarak yada loader'den sızın hamachı ip yazmaları yeterlıdır ve sızın oyununuza gıre blırler ...eher media.pacher media.pk2 kendınız yol gostermenız gerekmektedır ılk yanlıstır herkez hemen read basıp ip degıstırırıp pach basıyor ama eror werır yol gostermenız lazım eherkı hata 37 Succesfull olursadogru media.pk2 edıtlemıssınızdır launchurdan gıre blırsınız oyuna ...

Launchur yazıyı degıstırmek SEA SSE news dosyası Shadow Sea ise Config dosyasındadır ve daha degısıktr ..

- Resim Silinmiş.
bunu yapmak zor bişi deil ama bilmeyenlerde var emeğe saygı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mesaj atma yetkım sana atamadım bana solermısn bu pax ne oluyor ??

Lord demon ben o adamı nerden bulabılırım bu pax kım nerden bula bılırım yardımcı olurmsun

SİLKROAD GERCEK SWDE ARAL SERV OLAN WARSA YARDIMCI OLA BILIRMI :)

PK2 edıtleye bılsem goruntusunude degıstırırım ve yenı skıller eklerım herşeyı yaparım

Yukarı Alt