1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Scythe'dan yeni ürün yağmuru


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.463
  Beğenilen Mesajlar:
  365
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Scythe'dan yeni ürün yağmuru


  [​IMG]


  Soğutucu ve benzer aksesuar üreticisi Scythe, bugün tam anlamıyla yeni ürün duyurusu yağmuru yaşattı. Sabahtan başlayarak her saat başı yeni bir ürünün duyurusunu yapan firmanın şu ana kadar duyurduğu ürünleri özetledik. Scythe'ın ürün yağmuru durdu mu, yoksa gece saatlerinde de sürecek mi, henüz bilemiyoruz.

  Scythe Bay Rafter 2.5: Bu ürün daha çok piyasaya yeni yayılmaya başlayan 2.5" boyutlu SSD'leri kullanmak isteyenleri ilgilendiriyor. Ürünün amacı 2.5" diskleri kasadaki 3.5" yuvalara uydurmak, bunu yaparken aynı zamanda da fan takılabilecek bir aperat sağlamak. Plastikten üretilen ürün bir adet 3.5" yuvaya iki adet 2.5" disk takmaya olanak tanıyor. Ürünün fiyatı 3.5 Euro olarak belirlenmiş, ayrıca aynı ürünün 3.5" diskleri 5.25" yuvaya uyduran Bay Rafter 3.5 sürümü de hazırlanmış.

  Scythe Twin Mounter 2.5: Az önce bahsettiğimiz Bay Rafter ile aynı işi yapan, yani bir 3.5" yuvaya iki adet 2.5" disk sığdıran bu adaptörün farklı yanı, Bay Rafter'de olduğu gibi bir fan montaj olanağı sunmaması. Son derece basit yapıdaki ürünün fiyatı 3.90 Euro olarak belirtilmiş.

  Scythe Orochi Rev. B: Scythe, 1.2 kg ağırlığındaki, 10 heat-pipe kullanan Orochi soğutucusunu LGA1366 işlemci soketiyle kullanılabilecek şekilde tekrardan düzenlemiş. Devasa soğutucu 14cm ya da 12cm çaplı fanlarla soğutulabiliyor. Tüm AMD ve Intel soketleriyle uyumlu olan soğutucunun fiyatı olarak 46 Euro belirtilmiş.

  Fan Guard 12: Hepimizin bildiği, sıradan fan ızgaralarından biri olan bu ürünün, ortasında taşıdığı Scythe logosu dışında bir özelliği yok. Sadece 12 cm fanlara uyumlu olan ürünün fiyatı 2.95 Euro

  Scythe Kaze Server 5.25: Kasanızdaki 5.25" yuvalardan birine takılan bu fan kontrolcü, tam 4 fanı kontrol ediyor. Cihazın özelliği fanları manuel, yarı-otomatik ya da otomatik kontrol olanağı sunması. Siyah ve gümüş renkte sunulan ürün 4 ayrı ısı sensörüyle geliyor, fiyatıysa yaklaşık 30 Euro.

  Scythe Kaze Q: 3.5" yuvalara uygun bir fan kontrolcü olan Kaze Q, kendisine bağlanan 4 adet fanın gerilimini 5 ile 12 Volt arasında kontrol edebiliyor. Basit bir yapısı olan ürünün satış fiyatı 6.50 Euro olarak belirlenmiş.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]