1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Scythe'dan ilginç ürünler: Ninja Wire ve Slim SATA Cable


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Scythe'dan ilginç ürünler: Ninja Wire ve Slim SATA Cable


  [​IMG]


  Her zaman kendine özgü ve ilginç ürünlere imza atan Scythe, yine benzeri olmayan iki yeni ürünü piyasaya sunduğunu duyuruyor. Aksesuar kategorisinde değerlendirebileceğimiz ürünler hayli kısıtlı kullanım alanına sahip, ama gerektiğinde de başka yerde bulamayacağınız ürünler kategorisindeler.

  Firmanın ilk duyurduğu ürün, Ninja Wire isminde bir askı sistemi. Ürünün yapısı son derece basit, Ninja Wire 1 metre uzunluğunda ince bir çelik tel ve telin iki ucuna takabileceğiniz birer metal kancadan ibaret. Scythe tarafından 2 kg taşıyabileceği belirtilen bu telin işleviyse, kasa içinde ağırlığıyla sorun yaratan çeşitli parçaları ya da kabloları askıya almak. Hatırlarsanız Titan Amanda gibi çok büyük boyutlu soğutucularla da böyle askılar veriliyordu.

  Scythe'ın bugün duyurduğu ikinci ürünse Slim Line SATA Cable adını taşıyor. Bu adaptör kablo, üzerinde özel bir güç girişi olan ince tip optik sürücüleri herhangi bir sistemde kullanabilmenizi sağlıyor. Özellikle HTPC tipi sistem kuracaklar, bu kabloyu kullanarak kasalarına dizüstü bilgisayarlar için üretilmiş optik sürücüleri takabilirlar.

  Scythe, Ninja Wire için 8.5$, Slim SATA Cable içinse 5.5$ satış fiyatı öngörmekte.


  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. BaSoryong

  BaSoryong Buralıyım

  Kayıt:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.183
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrençi :)
  hm... güzelmiş :) Paylasım ıcın tşkler :beer: