Okudum ben sen meraklanma senin bu yazdığın yazının orijinalini sadece 1 kişi yazmıştır ve tüm forumlar ordan almıştır hiç biri kendisi görüpde bilmiş değil yani.

bu bilgi sadece 1 kişiden çıktı ve de bir teori bu.

Hiç bir keyloggeri Görev yöneticisinden vs kapatamazsın.

bu keylogger değil aksini bana başka bilgilerle kanıtla

respect bişey söyleyecem ama bu fake svchost keyloger deil fakat keylogeri bu indiryor pc tespitttir çünkü bu programın bulunduğu çoğu pcde ardmax ve perflogger çıktı bende sabahtan beri oyundakilere ulaşıp temizlemeleri için biraz yardım ediyorum ama çoğu diyorki birsürü şey çıktı senin dediklerinde var ben onlara ardmax ve perflogger soruyorum anladığım kadarıyla bu hacklenenler deişik bi yazılım kullandılar yada şu oyundan free bot yazarak spam yapan adamların yolladığı linke girdiler yada başka bir spam olan sro8.repass.ch.th gibi bir site veriyordu ona girip şifre deiştirmeye çalıştılar gibime geliyor

Ardamaxı biliyorum scvhost ile alakası yok armadax bir dosyaya enjekte edilir sen o dosyaya tıklarsın ve ardamaxı yersin ve görev yöneticisinde kesinlikle görünmez..

Ps ; Keyloggerlerın ardamax olması imkansız bu arada ardamax uzun zamandır update yapmıyor avast bile yakalıyor artık ardamaxı

Respect demiş ki:
Okudum ben sen meraklanma senin bu yazdığın yazının orijinalini sadece 1 kişi yazmıştır ve tüm forumlar ordan almıştır hiç biri kendisi görüpde bilmiş değil yani.

bu bilgi sadece 1 kişiden çıktı ve de bir teori bu.

Hiç bir keyloggeri Görev yöneticisinden vs kapatamazsın.

bu keylogger değil aksini bana başka bilgilerle kanıtla

benim başımada geldi isroda soyuldum ve bu yöntemlerle sildim şimdi sağlam, herkesin charı soyulmuşken bu bilgiyide veriyim dedim

ironEyE demiş ki:
Bende neden svchost.exe yok. :?
- Resim Silinmiş.
Melocum windows 7 de windows hizmetleri orda gözükmüyor :D Orda svchost.exe görürsen virüs yemişindir :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ironEyE demiş ki:
kinginimin demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Bende neden svchost.exe yok. :?
- Resim Silinmiş.
Melocum windows 7 de windows hizmetleri orda gözükmüyor :D Orda svchost.exe görürsen virüs yemişindir :D
Vista.
Hmm tmm bu da benimkinden bi görüntü.Windows 7 Ultimate kullanıyorum :D

- Resim Silinmiş.

Bende 8 -10 tane svchost.exe var , bazılarında Network Service, bazılarında Local Service, Bazılarında System yazıyor. Sorun var mı :P

Respect demiş ki:
Ardamaxı biliyorum scvhost ile alakası yok armadax bir dosyaya enjekte edilir sen o dosyaya tıklarsın ve ardamaxı yersin ve görev yöneticisinde kesinlikle görünmez..

Ps ; Keyloggerlerın ardamax olması imkansız bu arada ardamax uzun zamandır update yapmıyor avast bile yakalıyor artık ardamaxı
Evet Armadax Olmaya Bilir Ama Benim Elimde Şuan Gözüken Ama Keylogger Olan Dosya Var Demekki Şüphelenmemeleri İçin Akıllı Arkadaş Göstermeyi Tercih Etmiş Akıllıca Bunu Bende Bi Yazılım Mühendisinden Duymuştum.

Not : Bende Keylogger Var Ama Merak Etmeyin Dosya Uplaod Etmiyorum :D

LebronJames23 demiş ki:
wolke demiş ki:
bende bir yıgın var anlamadım gitti
- Resim Silinmiş.
svchost.exe dosyalarının birinin karşısında administrator yazıyor.Oturumunun adı administrator mu? :roll: Eğer oysa anlatıma göre keylogger bulaşmış...
arkadaşım gordugum kadarı ile limewire kullanıyorsun.Bence o programı kullanmayın dünyanın en güzel virüs dagıtım programlarından biri :wink1:

mdcrash demiş ki:
LebronJames23 demiş ki:
wolke demiş ki:
- Resim Silinmiş.
svchost.exe dosyalarının birinin karşısında administrator yazıyor.Oturumunun adı administrator mu? :roll: Eğer oysa anlatıma göre keylogger bulaşmış...
arkadaşım gordugum kadarı ile limewire kullanıyorsun.Bence o programı kullanmayın dünyanın en güzel virüs dagıtım programlarından biri :wink1:

dikkatli kullanırsan hiç bişey olmaz ...

wolke demiş ki:
- Resim Silinmiş.
dostum büyük bi ihtimal sende war keylog olan system local veya network değil sizin kullanıcı adınızla çalışan svchosttur buda document and settingste sizin kullanıcı adınız altındaki application data kısmında bulunur

Yukarı Alt