HeLL_KinG demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
bide su oyunu oyna istersen lvl en son 78olunuyor sro gibi oyun sen 1günde 78olursun o kadar kolay lvl atlaması itemlere + falan basabiliosun sos falan gibi şeyler var onlarada "epic" deniyor serwerde epic set cok az kiside var sen 78olunca olimpiadlar oluyo her akşam yani olimpiad demek arena demek kendine bi rakip çıkıyor rakibini kestikçe puan alıyosun o puan belirli bir seviyeye gelincede "hero" oluyosun yani gm gibi bişey hero carları acayip para ediyo bi arkadaşım hero carını tam 750ytl ye sattı istersen bu oyunada bi el et ben oynuyorum iki tane 78lvl carım war yakında epic seti düzeceğim bu arada epic düşmüyor elementler ile yapıyorsun bende baya war sanada yardım ederim ikimizede epic seti düzeriz işte oyunun linki falan herşeyi var gelmeni çok isterim valla Screamadle bekliyorum Razz viewtopic.php?f=36&t=37513&hilit=
screamadle bi cvp yazsan gelecekmisin? :lol:
en azından bi cevap yazabilirmisiniz? Razz

Cabal Online'daki warrior satıldı. Yarın Sword of the New World accountuda satılıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
Cabal Online'daki warrior satıldı. Yarın Sword of the New World accountuda satılıyor.
kısmetin açıldı hacım sen bu hızla sro charıda satarsın oy oyyy :mrgreen:

Tabi hacım, silk alacaktım aldırmadı oyun saati ile 00:00 dan sonra alıcam bir iki ufak işi var onlarda halledildimi tamamdır ^^ Sword of the New world accountunu gold satan bir siteye veriyorum karşılığında Pacific'te gold alıcam +7 spear ile daha kolay gidecektir char ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
Tabi hacım, silk alacaktım aldırmadı oyun saati ile 00:00 dan sonra alıcam bir iki ufak işi var onlarda halledildimi tamamdır ^^ Sword of the New world accountunu gold satan bir siteye veriyorum karşılığında Pacific'te gold alıcam +7 spear ile daha kolay gidecektir char ^^
ohannes hacım bu bir ilk desene charını bir oyun için satış yapan siteye satmak helal olsun sana da bu yakışırdı userlar hafif kalıyor charlarını almakta firmalar alıyor desene şarap'ımı şerefine kaldırırken kutsuyorum seni yavrucuğum cumartesi geceside dolarımboynuna.com ahahahaa :mrgreen: extrabeer

Ultima Online Nickimi Satıyorum Bu Nickle Hangi Server Stafllıına başvurursanız vurun alırlar stafflıa ayrıca Bazı serverlerde ÖZenle kasılmış charlarım bulunmaktadır...
((Sphere Serverlerde Geçerlidir))
Sydras:

Taming=100
Lore=100
Magery=100
Meditation=100
Hiding=100
Stealth=100
Veterinary=100
Poisoning=100

(Must/shire/Forest/Desert/Zost/Nm Spawnları MEvcuttur)

Ve Bu Yapılandırma Başka Serverlerde de var actionu pek sevmem pvp turnuvalarına Bu Charla Girerim Çıplak girip kazanırım pvpyi övünmek gibi olmasın :lol::D

Nebula(Locus)// Revolution// Imiginary

DAha bir çok server siz söyleyin ona göre belirtiim yoksa hemen kasarız np :lol:

hitful demiş ki:
Ultima Online Nickimi Satıyorum Bu Nickle Hangi Server Stafllıına başvurursanız vurun alırlar stafflıa ayrıca Bazı serverlerde ÖZenle kasılmış charlarım bulunmaktadır...
((Sphere Serverlerde Geçerlidir))
Sydras:

Taming=100
Lore=100
Magery=100
Meditation=100
Hiding=100
Stealth=100
Veterinary=100
Poisoning=100

(Must/shire/Forest/Desert/Zost/Nm Spawnları MEvcuttur)

Ve Bu Yapılandırma Başka Serverlerde de var actionu pek sevmem pvp turnuvalarına Bu Charla Girerim Çıplak girip kazanırım pvpyi övünmek gibi olmasın :lol::D

Nebula(Locus)// Revolution// Imiginary

DAha bir çok server siz söyleyin ona göre belirtiim yoksa hemen kasarız np :lol:
yemin et :lolmuch:

Yukarı Alt