joysro

Kayıt
3 Mart 2009
Mesajlar
1.992
Beğeniler
0
Şehir
İzmit/Merkez
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay = 2
Fransa – Güney Afrika = 1

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore = 2
Yunanistan – Arjantin = 2

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir = 1
Slovenya –İngiltere = 2

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan = 1

19 Haziran

Gana – Avustralya = 0

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan = 2
Gana – Almanya = 2

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1

24 Haziran

Danimarka –Japonya = 2
Kamerun –Hollanda = 2

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – Paraguay = 2

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – İtalya = 2

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili = 1

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore = 1

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili = 2
Portekiz – Brezilya = 0

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras = 1
Şili – İsviçre = 1

25 Haziran

İsviçre – Honduras= 1
Şili – İspanya = 2

Uruguay - Güney Kore : 1

Abd - Gana : 2

Hollanda - Slovakya : 1

Brezilya - Şili : 1

Arjantin - Meksika : 1

Almanya - İngiltere : 1

Paraguay - Japonya : 1

İspanya - Portekiz : 1

Çeyrek Final

Hollanda-brezilya (2)
Uruguay-gana (1)
Arjantin-almanya (2)
Paraguay-ispanya (2)

Yarı Final

Uruguay-Hollanda (2)
Almanya-İspanya (2)

Hollanda - İspanya (2)
Uruguay - Almanya (2)​
 

Mopneet

 
Kayıt
23 Haziran 2008
Mesajlar
10.204
Beğeniler
15
Konunun adını Schweppes Tahmin Köşesi olarak değiştir istersen. ^^
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
Schweppes demiş ki:
A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya
Güney Kore – Yunanistan

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri

13 Haziran

Cezayir – Slovenya

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya
Sırbistan – Gana

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka
Japonya – Kamerun

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore
Fildişi Sahilleri – Portekiz

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre
Honduras – Şili

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
3 Mart 2009
Mesajlar
1.992
Beğeniler
0
Şehir
İzmit/Merkez
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre
Honduras – Şili

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Günceldir.
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
Schweppes demiş ki:
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay

17 Haziran

Fransa - Meksika

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore
Yunanistan – Nijerya

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre
Honduras – Şili

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
Günceldir.
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
3 Mart 2009
Mesajlar
1.992
Beğeniler
0
Şehir
İzmit/Merkez
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/ Güncel
 
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
Schweppes demiş ki:
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan

19 Haziran

Gana – Avustralya

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya
Kamerun – Danimarka

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/ Güncel
/Uygundur
 
Kayıt
3 Mart 2009
Mesajlar
1.992
Beğeniler
0
Şehir
İzmit/Merkez
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan = 1

19 Haziran

Gana – Avustralya = 0

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/ Güncel
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
Schweppes demiş ki:
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan = 1

19 Haziran

Gana – Avustralya = 0

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda
Slovakya – Paraguay

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras
Şili – İsviçre

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/ Güncel
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
3 Mart 2009
Mesajlar
1.992
Beğeniler
0
Şehir
İzmit/Merkez
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan = 1

19 Haziran

Gana – Avustralya = 0

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – Paraguay = 2

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili = 1

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore = 1

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras = 1
Şili – İsviçre = 1

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/ Güncel
 
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
Schweppes demiş ki:
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay
Fransa – Güney Afrika

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore
Yunanistan – Arjantin

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan = 1

19 Haziran

Gana – Avustralya = 0

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – Paraguay = 2

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili = 1

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore = 1

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras = 1
Şili – İsviçre = 1

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/ Güncel
Uygundur :thumbsup:
 
Kayıt
3 Mart 2009
Mesajlar
1.992
Beğeniler
0
Şehir
İzmit/Merkez
Schweppes demiş ki:
SouthWind Tahmin Köşesi





A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 0
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 0

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay = 2
Fransa – Güney Afrika = 1

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 0

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore = 2
Yunanistan – Arjantin = 2

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 2

18 Haziran

İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir
Slovenya –İngiltere

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan = 1

19 Haziran

Gana – Avustralya = 0

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan
Gana – Almanya

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka = 1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1

24 Haziran

Danimarka –Japonya
Kamerun –Hollanda

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda = 1
Slovakya – Paraguay = 2

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda
Slovakya – İtalya

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 2

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili = 1

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore = 1

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili
Portekiz – Brezilya

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras = 1
Şili – İsviçre = 1

25 Haziran

İsviçre – Honduras
Şili – İspanya
/Güncel...
 
Yukarı