CIMBOM ' sayfasıyla beraber bu son paylaştıklarının altına #Galatasaray gibi yorumlar atıyorduk,benim hiç huyum değil fakat eğlencesine attım ve 2dakika sonra banlandım :mrgreen: :mrgreen:

DurumLink

Şuan bütün Galatasaray ' diyenleri banlıyorlar galiba :mrgreen:

EmmaW

2 sene önce beşiktaş uefa kupasında dinamo kiev'i geçtiği takdirde city ile karşılaşacaktı bende kura çekildiği gün gaza gelip bitane city forumunun açığını bulmuştum foruma girince this is inönü hell diye bir video açılıyodu
sonuç ne oldu kievden içerde dışarıda 4 yedik
yani özet: gereksiz şeyler bunlar :lol:

Takımı
Besiktas
Gereksiz etkinlikler şehitler için bu kadar kenetlenmeyen bir toplumun futbol için kenetlenmesi..

EmmaW

frityus demiş ki:
Gereksiz etkinlikler şehitler için bu kadar kenetlenmeyen bir toplumun futbol için kenetlenmesi..
yoo şehitler içinde kenetleniyoruz gaza gelip şehir meydanında yürüyüş yapıp evlere dağılıyoruz başka ne yapıcaz ki :think:

Takımı
Besiktas
EmmaW demiş ki:
frityus demiş ki:
yoo şehitler içinde kenetleniyoruz gaza gelip şehir meydanında yürüyüş yapıp evlere dağılıyoruz başka ne yapıcaz ki :think:
%10 kismi belki de yapiyor bunu

frityus demiş ki:
yazdığını gözün görsün. Sesli oku kulağın duysun. İl il saymayacağım sana yurdun dört bir yanında yürüyüşler yapıldı eylemler düzenlendi binlerce insan sokaklarda yürüdü şehitler için. Sen ise gelmiş burada futbolla bunu karşılaştırıyorsun üstelik gereksiz saçma bir şeyle. Ne olmuş ? Alt tarafı gidip schalke'nin sayfasına galatasaray yazmış. Bu mu senin kenetlenme dediğin 2sini karşılaştırdığın. Bırak gözünü seveyim yapma.

EmmaW

beyler yaptığım ironi gerçek sanılmış galiba afedersinizde senelerdir il il yürüyüş yapılıyor ele ne geçti? yürüyüş yapmakla bitmiyor bu olaylar.

Takımı
Besiktas
CherryBrandy demiş ki:
frityus demiş ki:
yazdığını gözün görsün. Sesli oku kulağın duysun. İl il saymayacağım sana yurdun dört bir yanında yürüyüşler yapıldı eylemler düzenlendi binlerce insan sokaklarda yürüdü şehitler için. Sen ise gelmiş burada futbolla bunu karşılaştırıyorsun üstelik gereksiz saçma bir şeyle. Ne olmuş ? Alt tarafı gidip schalke'nin sayfasına galatasaray yazmış. Bu mu senin kenetlenme dediğin 2sini karşılaştırdığın. Bırak gözünü seveyim yapma.
Bazen yazdıklarımı cidden anlamak istemediğini düşünüyorum

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
bu konu da siyasete dönmüş tebrikler

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt