Hepinize selamlar bunlar benim son selamlarım duyurmak isterim ki SBS ' ye kadar yokum İNŞALLAH
SBS de iyi bir puan alarak aranıza tekrar dönerim.Geçen sene 472 gibi iyi bir puanla atlatmıştım İNŞALLAH bu sene daha iyisini yapacağım sizi çok özleyeceğim . Sağlıkla kalın ALLAH ' a emanet olsun hepinizi öptüm abilerim , kardeşlerim .
:muck: :cry:

Bende giriyorum ama siteyi bırakmıyorum burdayım burda kalacağım.Ama yinede hergün çalışıyorum.

Of of çok güzeldi oks dönemi . Hele rapor aldığımızda hergün dersaneyi asıyordum sabahtan akşama kadar geziyordum. :D :P
Nerde eski günler :roll:
Kolay gelsin , Allah zihin açıklığı versin. :muck:

Misproject

Buralıyım
SnapJR demiş ki:
Of of çok güzeldi oks dönemi . Hele rapor aldığımızda hergün dersaneyi asıyordum sabahtan akşama kadar geziyordum. :D :P
Aynen ya hacı 3 hafta rapor alırdık birşey de diyemezlerdi. :starving:

SnapJR demiş ki:
Aynen baba ya dersaneye gidiyom de al parayı in sahile al kızları of of.. ^^ :P

her yıl sınav yapmaları kötü oldu ya xD bizim zamanımızda LGS vardı tek seferde işi bitiriyorduk ne o öyle her yıl sınav sistemi bögyy :P

ps : tüm sbs adaylarına başarılar ^^, istediğiniz yeri tutturamazsanız fazla üzülmeyin öss canavarı ileriye yönelik tüm düşüncelerinizi silip yutacaktır :P

AnatoliaFire demiş ki:
Aynen ben rapor almıştım oks senesinde, dersaneye diye akşama kadar orda burdaydık... Ne günlerdi. ^^
Edit: Fruit seni unutmuşum. :P İyi bir puanla döneceksin aramıza. İhmal etme derslerini. :muck:
İnşallah arada sırada test çözcem diye 10 dk giriyorum :D
Zeratul demiş ki:
her yıl sınav yapmaları kötü oldu ya xD bizim zamanımızda LGS vardı tek seferde işi bitiriyorduk ne o öyle her yıl sınav sistemi bögyy :P

ps : tüm sbs adaylarına başarılar ^^, istediğiniz yeri tutturamazsanız fazla üzülmeyin öss canavarı ileriye yönelik tüm düşüncelerinizi silip yutacaktır :P
Sağol abicim de sen ne zaman G.Mod oldun ya :think: Hayırlı Olsun :muck:
Bütün yorumlar için teşekkürler :thumbsup:

puanı düşürme sakın dersler siteden oyundan ve tüm sanal zırvalardan daha önemli :wink1:
ha biz o yolları geçeli 2 sene oluoda sırada öss var bakalım onda ne yapıcaz :D

ChrsNYC demiş ki:
puanı düşürme sakın dersler siteden oyundan ve tüm sanal zırvalardan daha önemli :wink1:
ha biz o yolları geçeli 2 sene oluoda sırada öss var bakalım onda ne yapıcaz :D
ÖSS değişti LYS mi oldu öyle bişey oldu.

SBS adaylarına başarılar bu sene benim kuzenimde SBS giricek hayırlısı :mrgreen:

Yukarı Alt