Zaten en şanssız doğanlar bizim eski nesiller galiba.Bugün gazeteyi incelerken SBS sorulari gözüme takıldı,bir bakayim dedim.Bilgiye yönelik neredeyse hiç bir soru yok,birazcık mantığını kullanabilen (gerizekalı olmayan) herkesin rahatlıkla doğru olarak cevaplandırabileceği sorular.Milli Eğitimi tebrik etmek istiyorum.. :?

Ben daha yeni çıktım full yoruma dayalı sorular matematik felan hariç ama Türkçe deki paragraf
soruları çok eleyici :!:

TwiLighT demiş ki:
Furina demiş ki:
WindTalker demiş ki:
@xienne

evet fetullah gülenin koleji çok class dı gerçekten 8)
Bro ordaki feto kolejide konyadaki gibiyse Allah sabır versin :mrgreen: :mrgreen: Konyada erkeklerle kızları ayrı okutuyorlar feto kolejinde xD :mrgreen: (Ben öle biliyorum ^^)
bana sor bana :roll:

bizim okulda ayrı değil ama sanki kızları yiyecekmişiz gibi ayrı tutmaya çalışıyorlar :confused1: düşünsene pikniğe bile gidilirken erkekler bir yere, kızlar başka bir yere :lol:

ps: seneye ayrılıyorum. ya da 3 ay sonra diyeyim :headbang:
Bro bizim okulda ayrım yokmuş gibi görünüyor.. Ama okuyanlar aşırı köylü ve geri kafalı :/ Kültürel olarak kızlarla erkekler hep ayrı telden çalıyor :S Bende ayrılmayı düşünüyorum fen lisesinden..

sırf bu yüzden mahallede ki selçuklu lisesine gideceğim. düz lise falan ama en azından bizim okuldan modern (her açıdan) :roll:

Bende Diltaş veya Ted Kolejini düşünüyorum.. Bu kadar gerikafalı insanlarla aynı okulda okumak bile koyuyor.. Adam okula terlikle geliyor ya ötesi mi var -.-"

Furina demiş ki:
Bende Diltaş veya Ted Kolejini düşünüyorum.. Bu kadar gerikafalı insanlarla aynı okulda okumak bile koyuyor.. Adam okula terlikle geliyor ya ötesi mi var -.-"
kolej falan düşündüğüm yok yahu :roll: selçukludaki en basit bir düz lise bile daha güzel görünüyor gözüme :?

Bende düşünmedim değil ama ailemin düz liseye izin verceğini hiç sanmam o yüzden 3 alternatif var.
-Diltaş , Ted, Meram Anadolu Lisesi

Furina demiş ki:
Bende düşünmedim değil ama ailemin düz liseye izin verceğini hiç sanmam o yüzden 3 alternatif var.
-Diltaş , Ted, Meram Anadolu Lisesi
muhabbet açılmışken sorayım. aymaz falan lafı geçiyor bu aralar. nasıl, iyi bir okul mudur? babam düz liselere göndermez. puan yönünden sıkıntım yok. ama en başta düz lise seviyesinde bir okula girdiğim için anadolu liselerine de giremiyorum :confused1:

Aymaz dinci bir okul diye biliyorum.. En son düşünceğim yerlerden biri ^^

Furina demiş ki:
Aymaz dinci bir okul diye biliyorum.. En son düşünceğim yerlerden biri ^^
yağmurdan kaçarken, doluya tutuluyorduk. sağolasın hacım ^^ listemdeki son sıraya oturdu. :mrgreen:

Off Yaw 6 Yanlış Yaptım
Türkçe 1 Y
Matematik 1 Y [Dikkatsizlik]
Fen 1 y
Sosyal 3 Y :'( Batırdı beniii :'(
İngilizce Full :D

Herkeslere geçmiş olsun arkadaşlar .Bende son OKS mağduruyum ^^ Lakin sistem acaip değişti hersene yapılan sınavların ortalamasına göre liselere dağıtım olacak + orta okulda da okul puanı etkiliyor artık yanılmıyorsam.Lakin sorularda bizim döneme göre feci bir kolaylık var... Ben 72 73 netle buranın en iyi anadolu liselerinden birini kazanmıştım. Ki benim girdiğim sene bizim okulun taban puanı 400 falan iken geçen seneyi 450 ile kapattılar bu da soruların ne kadar kolaylaştığını gösterir. Ve bizim zamanımızda 1-2 tane full yapan çıkıyordu lakin geçen sene 70-80 birinci çıktı ^^Neyse umarım herkes dilediği yere gider yolunuz açık olsun , tercih yaparken rehberlik danışmanından ziyade içinizdeki sesi dinleyin xD xD Bakalım ben ÖSS'de ne yapacağım ^^ azcık gün kaldı şurda xD xD

hmzsnmz demiş ki:
Herkeslere geçmiş olsun arkadaşlar .Bende son OKS mağduruyum ^^ Lakin sistem acaip değişti hersene yapılan sınavların ortalamasına göre liselere dağıtım olacak + orta okulda da okul puanı etkiliyor artık yanılmıyorsam.Lakin sorularda bizim döneme göre feci bir kolaylık var... Ben 72 73 netle buranın en iyi anadolu liselerinden birini kazanmıştım. Ki benim girdiğim sene bizim okulun taban puanı 400 falan iken geçen seneyi 450 ile kapattılar bu da soruların ne kadar kolaylaştığını gösterir. Ve bizim zamanımızda 1-2 tane full yapan çıkıyordu lakin geçen sene 70-80 birinci çıktı ^^Neyse umarım herkes dilediği yere gider yolunuz açık olsun , tercih yaparken rehberlik danışmanından ziyade içinizdeki sesi dinleyin xD xD Bakalım ben ÖSS'de ne yapacağım ^^ azcık gün kaldı şurda xD xD
başarılar sana

Geçen sene OKS sınavında yanımdaki sıraya çok yakın arkadaşım gelmişti.Ondan dolayı 327 puan yapmıştım...

Ama sınavda ne biçim muhabbet etmiştik yaaa. :lol: :lol:

ironEyE demiş ki:
Geçen sene OKS sınavında yanımdaki sıraya çok yakın arkadaşım gelmişti.Ondan dolayı 327 puan yapmıştım...

Ama sınavda ne biçim muhabbet etmiştik yaaa. :lol: :lol:
:mrgreen: gece gece gülcek şey arıyom kopardın beni oks de muhabbet bağları

uhuuuu bune ya lise 2 deym olan en kötü bize oldu direk geçiş filan kalktı ilk okullara bak kime sorsam 2 boş 1 yanlışım çıkıo bu sistem ne biçim oldu tanıdım en az 20 kişiye sordum hepsi buna benzer cevap veriolar acaba neye göre liseye alıcaklar şaşıyorum

Yukarı Alt