WildWildWest demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Login kısmında bu Bölüm işaretli olacak.
sizin ent.a basmanıza bile gerek kalmadan 5-6 Sn bekleyince karakter kodları geliyor :wink1:
8O ben niye görmedim :P nasılda görmüşsün kaç sürüm önce eklenen özelliği :starving:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar No Dc özelliğinde İmage KOdunun Tekrarlanıcağı Zaman bot Kendisi Enter Yapıyor. o Yüzden beklemeni Gerekir. Yaptıgınız Hamlelerde İmage verify Kodu Çıkmıyor Yada Oradaki Hiçbir İşlem Kutusu Aktif Olmuyor.

O Yüzden yenileneceği zaman bekleyin Bot kendisi bassın kod Cıkınca Yazın ve Enter Diyin :wink1:

Bence Kullanmayın Orda Bir Not Var Okuduysanız :)) Bir Yerinde "Maybe Banned" yazısı var Bir Anda Tırstım...

judas demiş ki:
Bence Kullanmayın Orda Bir Not Var Okuduysanız :)) Bir Yerinde "Maybe Banned" yazısı var Bir Anda Tırstım...
ben niye görmedim o notu :?: . milleti korkutma asılsız iddalarınla :!: :!:

salih30 demiş ki:
judas demiş ki:
Al Oku Görmemişin ya
- Resim Silinmiş.

orda multiclient'in banlanma riski olduğundan bahsediyor no-dc özelliğinden deil :wink1:

salih30 demiş ki:
orda multiclient'in banlanma riski olduğundan bahsediyor no-dc özelliğinden deil :wink1:
Bak Şimdi İyi Oku
- Resim Silinmiş.
İyi Oku Bakalım...
Automactik Reconnect Bu Oluyor Yani No-Dc Butonu

Xanthos demiş ki:
o zaman Loader kullananlar da banlanacak :P
Yaw Zaten Kesin Demiyorki Belki (Maybe) Diyor...Salih30 arkadaşımız Multi Clienten Bassediyor... Ozaman Oyunda Kimse Kalmaz yok Loader yok Multiclient Clientless Ooo 8) :!:

judas demiş ki:
salih30 demiş ki:
judas demiş ki:
Al Oku Görmemişin ya
- Resim Silinmiş.

BİR EKLEME YAPAYIM ADAMLAR BU ÖZELLİĞİ KULLANMAYLA BANLANICAĞINIZI FALAN SÖYLEMİYORLAR. BANLANMA SİLKROAD TARAFINDAN GERÇEKLEŞİR DİOLAR. SİLK ALMADIĞINIZDA ELİNDE SONUNDA BANLANIRSINIZ DİOLAR.!!

salih30 demiş ki:
WildWildWest demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Login kısmında bu Bölüm işaretli olacak.
sizin ent.a basmanıza bile gerek kalmadan 5-6 Sn bekleyince karakter kodları geliyor :wink1:
8O ben niye görmedim :P nasılda görmüşsün kaç sürüm önce eklenen özelliği :starving:
Hiç denemişmiydin eski sürümlerde o özellik çalışmıyordu yani yine dc veriyordu trafiic diyince 1.7 sürümünde yaptılar onu :wink1:

nerdeyse 3 senedir oynuyorum oyunu 20 den fazla char kastım daha ne bi tanesi banlandı nede hack yedi. Korkunun ecele faydası yok banlanacakmı soyulurmuyum yok şu yok bu bunlardan korkuyorsak açıcaksın yeni bi char başlayacaksın 1-90 elle kasmaya bakalım kaç gün dayanabileceksin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt