iyi günler sbota giriyorum giriş yapıyorum start client diyorum silkroada giriş ekranı giriyor kllanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra client kayboluyor yardımcı olur musunuz??

ben sbot kullanmadım ama mbottaki gibi otologinde girdikten sonra clienti gizle gibi bir şey işaretlidir. bende de oyuna girince clienti gizliyor

Hayta35

Bilgiliyim
zidane999 demiş ki:
iyi günler sbota giriyorum giriş yapıyorum start client diyorum silkroada giriş ekranı giriyor kllanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra client kayboluyor yardımcı olur musunuz??
Bir resim eklersen daha kolay yardımcı olabilirim :thumbsup:

aynı sorun bende de var. Herhalde sbot bu sürümde ya sınıfta kaldı yada sorunlar bize özel. Arkadaşın dediği gibi oyuna girerken client ekranı kapanıyor. Resim eklenicek bir durum yok ama şöyle anlatıyım;
sbot açıp client başlat diyoruz kullanıcı adı ve şifre girip oyuna bağlan diyoruz tam bağlanıcakken oyundan atılmış gibi client kendini kapatıyor bir daha açıyor ve sürekli bu şekilde devam ediyor. Ama bazen arka arkaya yaptıktan bir süre sonra client girişinden atmıyor ama nadir oluyor bu :) ve ayrıca şuan için benim karakterim hiç bir yaratığa saldırmıyor öyle boş boş duruyor :coffee:

Yukarı Alt