Arkadaslar sbotmod clientless kurmak istiyorum ama korkuyorum sbotmoddaki ortak kendi bilgisayarında 13 char açıyor. ben girmeye çalısınca böyle bir uyarı veriyor. Bende korkup giremedim size bir danışayım dedim ona göre işlem yapacağım lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. 8O RESİMİ LİNKTE VERİYORUM : http://img808.imageshack.us/img808/5392/dsfsdfa.png

kabul et :) riskleri felan sorun yok herkese geliyor o ilk kullanımda

devrik bi cümle oldu kısacası koşulları kabul ediyormusun diyor clientless olayı için :)

Eminmisin peki en fazla 8 char falan diyor ama diger bilgisayarda 13 char açıkken girmeye çalışıyorum

Takımı
Besiktas
O uyarı 3. parti proğram kullandığın ve riskleri göze aldığını kabul etmen için.Eğer kullandıktan sonra çarın soyulur,banlanır vs gibi durumlarda sbotmodu sorumlu tutamıyacağın için.8çar limiti 15e çıkarıldı 2çar clientless olarak açabilirsin sen.

yok sorun olmaz egerki sitesinden indirdiysen ve sbotmodserial.dat varsa sorun cıkmaz ayrıca ben kendim kullanıyorum o başta banada gelmişti ama 13 tane acma olayını bilmiyorum 8 tane acabilirsin tek başına sen bildigim kadarıyla

Yukarı Alt