Bu programı Dağıtmak için değil Kendim kullanmak için yazdım ama isteyen arkadaşlarda kullanabilir

Program ne işe yarıyor önce onu anlatayım sbot güncellemeleri biliyorsunuz her klasöre ayrı ayrı kopyalamak bir dert oldugu için tek tuş ile update yapıyor

yine bu program ile ekranınızda bir çok açılan sbotu gizleye biliyor kapata biliyorsunuz ve çalıştırabiliyornuz yani ekrandaki sbotları kapatmadan gizlemenizi sağlıyor

aynı zamanda programın kendisinide gizleyerek sadece systemtray da bir ikon haline getire biliyornusunuz

programı kullanmanız için yapmanız gerekenleri önce açıklayayım

Bilgisayarım C:\ Altına

Sbot diye bir klasör oluşturuyorsunuz.
tekrar sbot içerisine 10 tane daha klasör oluşturarak sırası ile klasör isimlerini

sbota
sbott
sbot1
sbot2
sbot3
sbot4
sbot5
sbot6
sbot7
sbot8
klasörlerini oluşturuyoruz

birde güncelleme yaptıracagımız için
update diye bir klasör oluşturunuz
map diye bir klasör oluşturunuz Haritaları görebilmeniz için

şimdi yapmanız gereken update klasörüne yeni versiyon sbot.exe dosyamızı kopyalayalım ve ismi sbot olsun Not sbot dan farklı bir isim veremezsiniz..

programımızı çalıltıralım ve al tarafta dünya simgeli update butonumuza tıkladıgımızda Sbot 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 dosyalarımız oluşmuş olacak.

ve artık programdan SbotA veya Sbot1 tıklayarak programı çalıştırabilirsiniz. Gizleye bilirsiniz veya kapatabilirniz haritalarınız açabilirsiniz.

Güle Güle Kullanın.

http://www.dosya.tc/SbotY_netim.rar.html

Mod Arkadaşlar konuyu inceler daha güzel bir Hale getirirlerse Sevinirim Okan programda bir istegin olur ise söyle devamınıda yapayım.

vede resim ekle virüs total koy topik olmamış.
Ps: zaten bu gorevde programlar var s-bot hide vede programda ikon oluyor ama eğer alıntı değiş snn emeğinse emeğine sağlık.

eLempTRa demiş ki:
vede resim ekle virüs total koy topik olmamış.
Ps: zaten bu gorevde programlar var s-bot hide vede programda ikon oluyor ama eğer alıntı değiş snn emeğinse emeğine sağlık.

Alıntı Değil Kodlar tamamen kendime Ait amacın ne reklam nede başka bir şey isterseniz botun uygun yerine uygun bir şekilde Extraloob da yazarım csharp ta yazdıgım bir şey

okanda bilir beni adımı soyadımı ekledim zaten porgrama ama ben açıkcası foruma paylaşım niyeti ile attım Sabit yapmak istiyorsanız başka ülkelerin yazdıgı programı koşarak foruma taşımaktan ise Alın size tamamen Turk yapımı bir program Bunu taşıyın programda istediginiz bir özellik var ise eklerimde ilgilendiğiniz için tşk ederim

Wax Whine demiş ki:
Güncelleme yapmasa, sadece sbotu gizlese ? Bunu yapabilir mi ?

Yani Guncellemeyi internetten yaptırmadım update diye bir klasör açın onun içine gücel olan Sbot.exe kopyalayın ve update butonuna bastıgınızda o update klasöründeki exe dosyanız diger 10 tane klasör içine geçsin

güncellemeyi kullanmak istemiyorsan update klasörünü oluşturma :)

Yukarı Alt