Server
Flora
Takımı
Galatasaray
\\\ SBOT YETKİLİLERİYLE GÖRÜŞTÜK \\\

http://www.extraloob.com ailesi sizler için dün gece bir ilki daha gerçekleştirmiş bulunmaktadır, SBOT yetkilileriyle canlı canlı bir görüşme yapma fırsatım oldu bu görüşmelerin sonucunda 2 madde ortaya çıktı buyurun dün gece yapılan görüşmelerden öğrendiklerim.

1 ]
SBOT Açıldığı gün sadece 1000 tane açılacakmış elimizi hızlı tutmamızı istediler.
2 ] SBOT Cumartesi günü açılacakmış.

Gelişmeler ve görüşmelerimiz devam ediyor özel ve ani bir haber gelirse bizlerle paylaşacaklarını söylediler ama işlerinin yoğunluğundan dolayıda aksaklık olursa üzgünüm dediler.

Ps :
SBOT bu ne yapacakları hiç belli olmaz ama şu anda söyledikleri bu bende onların söylediklerini aktardım sizlere.

Saygılarımızla,

Prada

Böyle bir zirvenin olması şarttı zaten.. Herkesin beklediği haberleri net olarak piyasanın kralı extraloob'la paylaşmaları yerinde bir durum olmuş.. Yavaş yavaş büyük firma gibi davranmaya başladılar bot-cave yetkilileri.. :wink1:

Teşekkürler okan abi ben sana bilgileri yollamıştım birdaha yollamam gerekiyorsa pm çak yollıyım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tüm dünya aç gibi sbot bekliyor 1000 tane satılacak uff işimiz zor o sırada siteleride kaç kere kilitlenir kaç hesap bug'ta kalır görün bakın gene 20-30 tane kurtarsak iyidir 50 kişinin ödemesi geldi bekliyoruz :D

EmmaW

çeşke ptesi açılsa :( şimdi evden çıkcak halim yok hiç ptt için :D neyse sbot işi global yarışmasına kaldı^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ama bu 1000 tane için 100bin kişi sırada varya siteleri o gün yıkılır yıkılıırrrrrr :D

Okan Abi Parayı yatıralı 1 ay kadar Oldu İnş. yarın alabilrsin ben parayı yatırmıstım sana solemıstım yrn alman ıcın bilgileri atam mı

Yukarı Alt