Herkese selamlar.Malum Sbot habire yeni versiyon çıkarıyor ve her seferde skill leri yerleştirmek ve ayarları yapmak için uğraşıyoruz.Benim bulduğum bir yöntem var ve sizlerdede paylaşmak istedim.Belki bir çoğunuz biliyor ama bilmeyenlere faydalı olmak amaçlı açıyorum bu konuyu :thumbsup: .İlk bütün herşeyin ayarlı olduğu bir botcfg.ini ye ihtiyacımız var :twisted: .Sonra yeni versiyonu çıkarınca yenisindeki botcfg yi silip eskisini kopyalayınca eski ayarlar geri gelmiş oluyor ve uğrasma derdinden kurtuluyoruz.

Şöyle yapsak daha kolay olmaz mı?

indirdiğimiz rar dosyasına sağ tıklayarak Dosyaları çıkart'a tıklıyoruz.
Bize çıkartmak istediğimiz yeri soracak.Eski Sbot klasörümüzü gösterip Tamam'a tıklıyoruz.
Değişiklikler kaydedilksin mi mesajı gelecek. Tümüne evet diyoruz
Sbot klasörüne giderek önceki Sbot.exe'yi siliyoruz.

NOT: Sadece XP kullanıcıları için kullanılabilir, Vista'da mecburen baştan ayar yapılması gerekiyor :)

Bu işlem benim için toplam 10 saniyeyi geçmiyor.

Prada

Hatta hatta şöyle yapabilirsiniz ben hep bunu yapiyorum.

Indirdiğiniz yeni sbot versiounu rardan cıkarıp

Örneğin; 1.26c sadece bunu kopyalayıp tüm sbot klasorlerinin içine yapiştirip giriş yaptığınız aynı ayarlarınız sabit kalacaktır.

Prada demiş ki:

Örneğin; 1.26c sadece bunu kopyalayıp tüm sbot klasorlerinin içine yapiştirip giriş yaptığınız aynı ayarlarınız sabit kalacaktır.
+ 12312312412521312512412312

Hatta geçengün bot klasörlerinin birinin içinde ver. 1.14 e rasladım :D İlk indirdiğim bottu o :D

Prada

aynen bendede var yığılıyor silmek lazım arada yoka klasorun içinde sbot arşivi oluşuyor resmen :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu yeni captcha'lı version gelince bende 7 tane klasorde toplam 105 tane exe'yi sildim :P

ona gerek yok guncelleme yapılınca sadece sbot exe dosyası guncelleniyor indir sbot exeyi kopyala her birine yapıstır eski sbotu da sil gitsin ...Bu kadar basit..

Prada demiş ki:

+1

Yukarı Alt