vatandaşlar altta ki özellikleri listeye almışlar. adamlar kullanıcıları dinliyorlar ama işleri çok zor. isteklerin yapıldığını gören kullanıcı daha çok şey isteyecektir :D
ne zaman eklenecekleri bilinmemek üzre eklenebilecek özellikler aşağıda...

Character Tab : Silkroad "C" penceresindeki bilgiler.
Transfering from pet to inventory : Pet inventory karakter inventory e aktarılması
Using event scrolls : event scrolllar bot tarafından otomatik kullanılcak
Disconnect if PKed : pk olursa dc olcak
Buffing PT members : pt üyelerini bufflıcak. (PLv kokusu var burda)
Item Filter search engine : item filtre motoru eklenecek.
Auto tidy storage : Storage otomatik düzenlenecek
Dont attack PT monsters : PT Monsterlara saldırma denebilecek
Attack the monster attacking your pet : Pet e saldırana saldır denebilecek
Use Malicious Devil Skill : Devil Spirit e özell Malicious Devil Skill eklenecek.
Auto add mastery (Keep "x" gap) : Otomatik Mastery artırımı yapılabilecek. istenirse gapı bot ayarlayabilcek.
Sit when Hp/Mp low : mp/hp azalırsa karakterin oturması sağlanacak
Map displaying character location : Karakterin bulunduğu alan(sanırım daha görsel) bir şekilde gösterilecek.
Reselecting monster due to obstacle obstruction : Silkroadın bizi uyuz eden mesajı (Cannot attack due to obstacle) mesajı geldiğinde başka yaratık seçecek.
PM Alarm : PM Atılınca alarm vercek.
Disable swear filter : küfür filtresi kapatılacak
Mini window
Inventory Viewing : Inventory de ne var görebilecez.
Euro PT Feature
Dropping items in share PT :
Auto answer whisper size pm atanlara otomatik cevap verilecek
/v : sm deki gibi oyuncular ve monsterlar saklanabilcek.
Tray Icon : bot saatin yanına küçültülebilcek.

bunlar eklendikce buradan sizlere aktarılacaktırç

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Disconnect if PKed : pk olursa dc olcak

uuuuuuuuuuu çok güzel bir eklenti olmuş.

SM nin özelliklere sahip olucak gibi. Üylekler devam ediyormu bu botta ? ve hangi siteden xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım bot-cave.net sitesi buradan üye olacaksın buradan satın alacaksın tek sen kaldın almayan bilgine :D

otomatik gap ayarlama bide botun saatin yanına gizlenmesi en hoşuma giden özellikler inşallah bi an önce eklenir bu özellikler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3 eski toprak nasılda saldırmışlar olaya bizim bosp ise halen çekingen ufak ve temkinli adımlarla olaya giriyor bir de aldı mı tamam zardock zehiri vermiş olacağız :D :P

5 € aylık bosp kaçarmı hacım ampulleri bile özel düşük elektrik harcayanı alıyoruz botu da düşük almalıyız ihihihii ne bağladım bee :D :P

BOSPHORUS demiş ki:
deniz oğlan sen merde kullanıcaksın bu botu hangi serverda ?
vala ilkerim heraya gelmem artık çok yavaş bi server fw olsun pvp olsun jobwar olsun hiç yok su an pacifikteyım ama hiç belli olmaz client sorunum yok artık nasıl olsa kayabilirim baska serverlarada ^^ zaten sima satıldı gecen son kez girdim pvp yapiim diye şansıma vampire geldi karşıma ben ona 6 k vuruyom o bana 16 xD başkada kimse yoktu zaten sana pm attım yine yoktun nub xD

şuan en acil durum ped deki malzemeleri karektere atması lütfen acele edelim..
bir de kurt ölü ise satıyor biliyorum item listten ayarlanıyor ama bulamıyorum. İtem listesi döküm de arama yapılabilse iyi olur.genede çok güzel kullanılıyor . Emeği geçenlere tşk :D

hibudak demiş ki:
şuan en acil durum ped deki malzemeleri karektere atması lütfen acele edelim..
bir de kurt ölü ise satıyor biliyorum item listten ayarlanıyor ama bulamıyorum. İtem listesi döküm de arama yapılabilse iyi olur.genede çok güzel kullanılıyor . Emeği geçenlere tşk :D
bizde bunların bir an önce yapılması taraftarıyız tabiki. ama beklemekten başka elden birşey gelmez. sonuçta sbot geliştiricileri biz değiliz...

Sbot çok tutulmaya başladı bile bu özelliklerde eklendimi millet akın edecektir.Fiyatlara zam gelmese bari tamda krizin ortasındayız :oldie:

Yukarı Alt