Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar baştan söylüyüm başka bişeydendir demeyin Pcde kullandığım tek şey sbot onun dışında hiç bişey indirmiyorum veya alakasız sitelere girmiyorum, bilgilerimi benden başkası bilmiyor. Yani bu pc sadece sro için ve girdiğim sadece 3 site extraloob, sro, cave bot. Oldum olası bu sbotun bazı şeylerinden şüphelenmiştim ama sanmıyodum böyle birşey olcağını sonunda bizde soyulanlar kervanına katıldık nediyelim.

sbotta hayatta böyle bişey olmaz :D sbot ilk çıktığından beri kullanıyorum... , kesin başka birşeydendir...

Gaara Of Sand demiş ki:
sbotta hayatta böyle bişey olmaz :D sbot ilk çıktığından beri kullanıyorum... , kesin başka birşeydendir...
Aynen, cıktı cıkalı kullanıyorum ve sbot büyük bi sirket, kazandıgı para ona yeter char soyacaklarını düşünmüyorum soyacak olsa Silkroad Aleminin %99 u Sbot kullaniyor, silkroaddaki tüm charları kökten alır :thumbsup:

Bu arada Gecmis olsun :!!&%&!

Tek ben değil serverda bir çok sbot kullanan soyuldu. Onlar için yorum yapamam çünkü ne şekilde pc kullandıklarını bilmiyorum. Dediğiniz gibi sbottan kaynaklanmadı ise ne olabilir ? Bu pc'de 3 site dışında başka bir siteye girmiyorum. Ekstra bir dosya indirmiyorum, benden başka biri kullanmıyor. Neyse zaten olan oldu artık.

Flash disk kullaniyorsan, Flashdiskten virus bulasmis olabilir Win32 PSW.Online.Games trojani Flash Disk ile bulasiyor, ve Soyan charlarin ismi server ve Yaninda MAO felan oluyor bizim spartada Spearta_MAO die biri var bu yolla soydu herkezi, en az 50 kisi soyuldu ve itemleri her zaman o adamda cıktı :thumbsup:

Çakma sbot siteleri var boot-cave.net yazar bende yanlışlıkla ordan indirdim ama farkettim hemen sildim virüslü cıktı o sitelerden indirmişsindir sbot sitesinin aynısını yapmıs adamlar

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt