Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
benimde sbotum çalınmıştu bu konuyu görüp hemen bi üyelik açtım ve uzattırdım ama sitede sorun var galiba uzatılmadı hala benim gibi bu sorunu yaşayan varmı ?

KillerSpy1 demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar,

Uzatma işlemi için gamebayi.com sitesinden 2 adet sbot siparişi vermeniz gerekiyor, aldığınız accountların aktif olabilmesi için 15 TL aktif etme ücreti 15 TL ise 1 aylık kullanım bedeli olarak size 30 TL gibi bir rakama maal oluyor.

Uzatma işlemini biran önce yaptırmanızı tavsiye ederim. alınan accountlar uzatılmadıgı taktirde de-aktif olarak işlem görebilir.

Saygılarımla keyifli forumlar
Başkaları 35 Tl'ye satıyor. :mrgreen:

Your account has been created. However, this board requires account activation, an activation key has been sent to the e-mail address you provided. Please check your e-mail for further information.

bu kuruldumu şimdi hotmail.com msnye hiçbirsey gelmedi ?

5 tane aldim gamebayi.com'a 15tl yatirsam uyelik old mu olucak yoksa 1 ay sonra ytirsam farkeden birsey olucakmi

50-100 Tane üyelik alsanız ne yazar bakın adam ne diyor aktif edilmezse üyelikler iptal olur diyor hepsini aktif edebilcekmisin :)

Ya bişi sorucam.Aldım üyelik 15 tl yükletip aktifleştirdiğim zaman kapanma gibi bi riski var mı üyeliğin?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt