# Ad ve Soyad : Önder Akbulut
# Yaşadiği Şehir : Aydın
# İşlem türü : Satım
# İstenen Karşılık : 100 TL
# Ödeme Hesap Numarama Havale ile veya PTT ile Yapılabilir Resimde Gördüğünüz gibi botun süresi 2 aya yakındır
# Alan arkadaşa şimdiden Hayırlı olsun
msn: mailto:[email protected]

ALIŞVERİŞ YAPANLAR
@ Extraloob

sen bilirsin silk karşılıgı istersen 400 silk de verebilirim unutma HEPSİNİ alıcam

Guathema demiş ki:
sen bilirsin silk karşılıgı istersen 400 silk de verebilirim unutma HEPSİNİ alıcam
Sağol kardeşim ama Sbotun değeri o kadar düşük olmamlı şu an hiç kimsede yok ce 40 tL ye satmak isteyen ya dolandırıcıdır Yada Şarlatan :dance: :nod:

MoonClaw demiş ki:
Guathema demiş ki:
Sağol kardeşim ama Sbotun değeri o kadar düşük olmamlı şu an hiç kimsede yok ce 40 tL ye satmak isteyen ya dolandırıcıdır Yada Şarlatan :dance: :nod:
yoo ben çok aldım 40TL'ye sbot sende 10tane varmış tanesi 40TL'den 400 TL para yapar gayette iyi düşün derim :thumbsup:

Guathema demiş ki:
MoonClaw demiş ki:
Guathema demiş ki:
yoo ben çok aldım 40TL'ye sbot sende 10tane varmış tanesi 40TL'den 400 TL para yapar gayette iyi düşün derim :thumbsup:
40 TL den satan varsa bende alabilirim :D şu an 40 TL en kötü ihtimal him kimse almazsa söz sana satarım..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MoonClaw demiş ki:
# Ad ve Soyad : Önder Akbulut
# Yaşadiği Şehir : Aydın
# İşlem türü : Satım
# İstenen Karşılık : 90 TL
# Ödeme Hesap Numarama Havale ile veya PTT ile Yapılabilir Resimde Gördüğünüz gibi botun süresi 2 aya yakındır
# Alan arkadaşa şimdiden Hayırlı olsun
msn: mailto:[email protected]

ALIŞVERİŞ YAPANLAR
@ Extraloob

arkadaş iyidir candır bugün bana 1 sbot sattı id pw verdi sonrasında ödemeyi aldı ama sizde dikkatli olun sorun olmasın en güzeli aracılık hizmetimizi kullanın bu arkadaştan gelecek aracılık teklifleri 10 TL'dir size kampanya olsun hem o hem siz kazanın :muck: :kalp: :beer:

arkadaş iyidir candır bugün bana 1 sbot sattı id pw verdi sonrasında ödemeyi aldı ama sizde dikkatli olun sorun olmasın en güzeli aracılık hizmetimizi kullanın bu arkadaştan gelecek aracılık teklifleri 10 TL'dir size kampanya olsun hem o hem siz kazanın :muck: :kalp: :beer:
Teşekkürler Güllüm :D cicioe2 :thumbsup:

NiGHTMaRe

Aileden
2 ay da süresi varmış bence gayet uygun fiyat.Hayırlı satışlar :beer:

Yukarı Alt