Server
Efes
Takımı
Besiktas
arkadaslar Sbot tmm hersey süper seri kasıyo ama ben de Sbot hotanda takılıyo...
Strip ayarlarını flk herseyını resımdekı anlatımlar gıbı yapıyorum ama bot kasma alanında potu vs.. bıtıgınde return la sehre gıdıyo ordan pot ları alıyo sonra atcıya gıdıyo at alıyo tekrar returna basıyo sehre gıdıyo aynı seylerı tekrarlıyo sabah bı bakdım goLd kalmamıs charda banka pot dolmus :D...

Napmam lazm :S

yalnış scripti göstermiş olabilirsin örneğin charın hotanda ama dw de başlayan bir script koymuşsundur oda sürekli dw ye gitmek için return basar :wink1:

Server
Efes
Takımı
Besiktas
WooDY_ demiş ki:
yalnış scripti göstermiş olabilirsin örneğin charın hotanda ama dw de başlayan bir script koymuşsundur oda sürekli dw ye gitmek için return basar :wink1:
Sbot8un kendı stripini kuLlanmadım...
kendım sıtrip olusturdum onu gosterdım ama olmuyo :S

aldığın potları storage'a koymasını işaretlersen char hangi potlarla kasacak?

pot eksik olunca tamamlamak için tekrar alışveriş yapmaya gidiyor.

Items sekmesine geliyosun.Potions,Pills,Scrolls,Ammo yzan kısmı seçiyosun. yukardan aşağıya hepsine don't store yapıyosun.

sonra save setting yapıp deniyosun. sonucu bize söylüyosun ^^

Server
Efes
Takımı
Besiktas
Xanthos demiş ki:
aldığın potları storage'a koymasını işaretlersen char hangi potlarla kasacak?

pot eksik olunca tamamlamak için tekrar alışveriş yapmaya gidiyor.

Items sekmesine geliyosun.Potions,Pills,Scrolls,Ammo yzan kısmı seçiyosun. yukardan aşağıya hepsine don't store yapıyosun.

sonra save setting yapıp deniyosun. sonucu bize söylüyosun ^^
bak ısde bu yha :D ben alayını store yapmısdım hıc dusunememısdım ben bunu yha :D kesın cozum budur oyuna bı gırıyım :D

arkadasım training place kısmındaki ayarda use ccordinate ve use script diye 2 seçenek var sen use coordinate i seçili bırakmışsındır , use script yazanı işaretle hemen ata binip kasma yerine doğru yardırmaya başlar :wink1:

Yukarı Alt