Biliyorum yeri burası değil fakat sbot bölümünde ilgilenen yok, birde herkes burda takılıyor.
Başlıktada belirttiğim gibi sbota sürekli nasıl speed bastırabilirim?
Şimdiden teşekkürler. :byes:

Speed skilini ataklara koy, dont attack ın tikini kaldır. trainin placeye gir radius u 7 yap bota start de :thumbsup:

Aynı taktik holy spell, healing orbit, mana orbit içinde uygulanabilir.

O değilde benim sbotta movingle noise basmıyor kendim elimle basıyorum deli oldum yia :lol:

Yerini bildiğin halde niye yanlış yere açtın?

Konu Sbot destek bölümüne taşınmıştır.

Sorunun cevabını da UnDeFeateD vermiş.

RoqA demiş ki:
Yerini bildiğin halde niye yanlış yere açtın?

Konu Sbot destek bölümüne taşınmıştır.

Sorunun cevabını da UnDeFeateD vermiş.
Moderatör olunca böyle.

Gereksiz yere bir tartışma ortamı yaratmaya gerek yok düşüncesindeyim.. Mod arkadaşımız görevini yapmış.. İnsanların sordukları soru veya danışmak istedikleri konu ile bu konuyu açtıkları bölümler bazen çok farklı oluyor..Nedeni ise araştırmamak veya hazıra konmak.. Lütfen daha dikkatli olalım.. İyi forumlar...

EhL_i_KeyF demiş ki:
Gereksiz yere bir tartışma ortamı yaratmaya gerek yok düşüncesindeyim.. Mod arkadaşımız görevini yapmış.. İnsanların sordukları soru veya danışmak istedikleri konu ile bu konuyu açtıkları bölümler bazen çok farklı oluyor..Nedeni ise araştırmamak veya hazıra konmak.. Lütfen daha dikkatli olalım.. İyi forumlar...
Arama yerine bi yazar mısın benim konumdan başka çıkacak mı?Ondan sonra bana araştırmayla ilgili ders ver.Moderatör ve den. moderatör olunca çok çabuk havalanmışsınız ama birileri alır bu havanızı.

Pride demiş ki:
EhL_i_KeyF demiş ki:
Arama yerine bi yazar mısın benim konumdan başka çıkacak mı?Ondan sonra bana araştırmayla ilgili ders ver.Moderatör ve den. moderatör olunca çok çabuk havalanmışsınız ama birileri alır bu havanızı.
Gereksiz yere söylediklerimi saptırmanızdan ve bu denli saygısız konuşmalarınızdan çıkardığım kadarıyla haddinizi aşıyorsunuz. Arama ve araştırma lafını söylememdeki kasıt SBot ile ilgili bir soru , forumumuzda bölümü bulunan "SBot Destek" bölümüne açılması gereken bir konu iken siz kalkıp başka bir yere açıyorsunuz.Mod arkadaşımız konuyu taşımak ve forum düzenini sağlamakla görevli ve o bunu yaparken onu eleştiriyorsunuz.Kaldı ki sizi uyarmakla görevli olan bizleride "havalanmış" tabiri ile gereksiz yere eleştiriyorsunuz.Tekrar uyarayım biraz saygılı olun lütfen.İyi forumlar.

Yukarı Alt