1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Sbot Sox harici itemleri npcye satmak

1. otebostan

otebostan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sbotumu para kasmak için kullanıyorum.düşen itemleriden sox haricini npc ye satıp soxları kasaya atabileceğim bir ayar varmı?

2. Collapse

Collapse asistan

Beğenilen Mesajlar:
    178
    Ödül Puanları:
    73
    Sox itemler Rare olarak geçiyo. Önce bütün itemleri topla ve npcye satı seç sonra itemsten rare itemsi seç ve pick ve storeyi seç selli kaldır.

3. otebostan

otebostan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır bro eyvallah.Bir sorum daha olacak.Elimde 35 level 7 tane char var.ben bunları gold toplamak için kullanıyorum.Ama gold/loop oranı hep -250 k fln gösteriyor.Yani sadece toplanan itemlerden para kazanırsa kazanıyor.Eğer olağan bişey ise g-boltlar nasıl para kasıyor :) Bu oranı azaltmak için bir önerin varmı?

4. Collapse

Collapse asistan

Beğenilen Mesajlar:
    178
    Ödül Puanları:
    73
    Ben pek anlamıyorum gold/loop tan. biraz açarsan yardımcı olabilirim belki.

5. otebostan

otebostan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    botu açtığın zaman sağ bölümde reset statsın hemen üstünde gold/loop yazar.O 1 turda ne kadar gold zararda olduğunu gösterir.64 lvl charım var gold toplamak için bırakıyorum hep 995 k gösteriyor.
    35 levellik charlarımda hep -250 k.topladığı goldlar satın aldığı potlardan daha az yani.Bu durumda sadece düşen itemlerden + gold kazanıyor.bunu demek istemiştim bro.

6. Collapse

Collapse asistan

Beğenilen Mesajlar:
    178
    Ödül Puanları:
    73
    Charlar neci nukerse çok pot yer para kasamaz bence gold botu en güzel wiz barddan olur. Bide botları nereye kuruyosun?

7. otebostan

otebostan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet nuke.26 lık horselerde

8. Collapse

Collapse asistan

Beğenilen Mesajlar:
    178
    Ödül Puanları:
    73
    Horselerde ne düşecek düşsede para etmez onlardan düşen itemde goldda. Sen charlardan bikaçtanesini 27 28 Evil Order Warrior - Evil Order Solider lere kur bak nasıl item düşüyo. Bi Gianttan 3 item birden düşürdüğüm oldu. Sonra punisherler var onlardan symbol obidance diye bi çöp düşüyo tanesi npcye 950golddan satılıyo oraya kur bide botları sonra gold loop a bak :)

Son olarak nukerler phy vuran moblarda kasılıyosa armor giydir, magic moblarda kasılıyosa garment giydir.

9. otebostan

otebostan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    armor var üstlerinde,punishere koymuştum 31-32 lvlken ölmüşlerdi bende horselere götürdüm :) evile götürem o zaman.hem orada daha az pot harcar lvlleri düşük olduuğu için.çok saol herşey için