- Resim Silinmiş.

Arkadaslar Bunun Cvp Nedir İlk Defa Kullanıyorumda Sbot Kredimi Bitmiş Anlamadım Login Olurken Bu Hatayı Veriyor..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Xplosive

Bilgiliyim
Aynı anda 2 ip den girilebilir sbota. 2 kişi sbottayken 3. bir kişi girmiş veya sen giren 3. kişi olmuşsun.

2 farklı pc'den bota bağlanmışsınız.Siteye login olun profil kısmına girin reset tuşuna basın,1-2 saat sonra düzelir,düzelmezse gece 01:00'da kendiliğinden düzelir. :curtain:

Ps:
Hatayı bilen biri olunca hemen anlıyor. :mrgreen: :lol:

Xplosive

Bilgiliyim
XxMissBeLaxX demiş ki:
Tamam Uyguluyacağım Ama Daha Öncede 2 Kişi Giriyorduk böyle Bir Sorun Yoktu
2 kişi giriyorsa sorun olmaz zaten. 3 kişi girdiğinde bu hatayı alırsınız.

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
XxMissBeLaxX demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Arkadaslar Bunun Cvp Nedir İlk Defa Kullanıyorumda Sbot Kredimi Bitmiş Anlamadım Login Olurken Bu Hatayı Veriyor..
biri senin sbot bilgilerini yürütmüş ve kullanıyor buda ıp sorununa yol açıyor saat 12den sonra bilgileri resetle kasmaya devam :thumbsup:

RiodeJaneiro demiş ki:
XxMissBeLaxX demiş ki:
- Resim Silinmiş.

biri senin sbot bilgilerini yürütmüş ve kullanıyor buda ıp sorununa yol açıyor saat 12den sonra bilgileri resetle kasmaya devam :thumbsup:
Mrb ;
Bu hata sadece 3 kişi girince gelmez,bazen sbotun serverlarıda saçmalayabiliyor.
Ayrıca saat 12 yi beklemesine gerek yok ki serverlar saat 3 de resetlenir.
Bu hatayı aldığınız zaman botun sitesine giriş yapın,profile kısmından reseti tıkladığınızda herşey eski haline dönecektir...

Yukarı Alt