İşaretler değilde, script hatalı zaten. Kendin script yapmalısın. Botun içindekiler hatalı oluyor genellikle!

Prada

Şehire gittiğinde resimdede göreblirsin Record scripte basıyorsun doğma noktasında. Ordan kasacağın yere gidiyorsun. ulaştığında Stop recorda basıp save diyorsun . Scripti kaydediyorsun. Daha sonra choose script sekmesinden o kaydettiğin scripti bulup seçiyorsun: Radiusuda minumum 50 yap save le ve kasmaya başla..

Şehre dön, sbotta trainin place kısmında start record u tıkla ve kasma alanına direkt git,bir yere sapmadan uğramadan takılmadan... Kasma alanına gelince stop record u tıkla ve sonra hemen save script in memory to file ı tıkla ve scripti kaydet. Ondan sonrada scripti choose script kısmından göster ve kasılmaya başlasın çarın. Radiusu da 40 dan aşağı yapma ...8)

atack yapmıyor ancak bi atack skilline basıcam oyle atack yapıyor ve biraz kasıyor sonra duruyor tekrar bi tusa basmak zorunda kalıyorum ve köye gittiği zamanda köyden çıkmıyor bütün npc hep dolasıyor bu neden acaba

Prada

Çünkü kastığın şehirle doğduğun sehir farklı olduğundandır. Nerede kasıyorsan oranın şehrine kayıt ettir charı.

Prada demiş ki:
Çünkü kastığın şehirle doğduğun sehir farklı olduğundandır. Nerede kasıyorsan oranın şehrine kayıt ettir charı.
blood death flower 33 Lw Çicekler Orada Kasıyor Suanda Yani Dw Baglı Dw Kayıtlı Yine Sorun Yaratıyor Ya Bot Güzel Hızlı Kasıyor Orası Hoşuma Gitti Normalde Bu Kadar Ugrasmam Bir Botla 100 Lw Nice Charlar Sattım Bunuda 100 Yapacagım İçin Sp Falan Kastım Çabuk Lw Atlasın Die

Atack Sorunu'nu Hal Ettim Sadece Köye Gidip Geri Gelicekse Sorunlar Tükenmiş Oluyor Herkesten Özür Diliyorum Bir Hatam bir Kusurum Varsa Af Ola K.Bakmayın Tşk Ederim Bu Konuda Baya Bir İlerledi Özür Dilerim Dedigim Gibi Sadece Köy Sorunu Kaldı Bakalım Geri Gelicekmi Gelirse Bende Rahat Rahat Uyuyabilirim Demektir :beer: :santa:

Yukarı Alt