sbot sp cavede gorevlerın hıcbırını toplamıyor benım toplayıcı petınde gunu gectı yoktur yanı kendısı toplamıyor pick yaptım olmuyor neden acaba bı turlu sorunu bulamadım ltf yardım edın

bu gorevler hunter yazanlar degılmı 3 tane ? bı deneyelım

olmuyor yine toplamıyor bide gorev teslım etmesınıde yaptım belırttıgım yerde kasmıyor baska yere gıdıyor butun kasma seceneklerını yaptım yınede durmuyor gorevlerı toplamıyor

add guest dıyıp gorevı secıyorum ama gorev ekranda gorunmuyor botun tum ayarlarını yenıdenmı yapayım ne yapayım bu sorunu cozemedım

efche demiş ki:
add guest dıyıp gorevı secıyorum ama gorev ekranda gorunmuyor botun tum ayarlarını yenıdenmı yapayım ne yapayım bu sorunu cozemedım
Görev ekranda görünmüyor derken.?Resim eklerseniz sevinirim.Bizde size yardımcı olmaya çalışalım.

Takımı
Besiktas
Öncelikle item toplamamasının sebebi yukardaki konuşmalardan anladığım kadarıyla siz item toplamayı hala pete toplatma olarak botta unutmuşsunuz.öncelikle bottan settings-pick via pet işaretini kaldırınız ve save settings deyiniz.
Görev kısmını ise detaylı olarak resim eklerseniz daha kısa sürede yardımcı olabiliriz.

Yukarı Alt