1. .
Soru: Biz, ödeme yapmadan botu deneyebilir miyiz? Botun deneme sürümü varmıdır.?
Cevap: Hayır Yok. Ödeme yapmadan Bot çalışmaz, ve Botun deneme sürümü yoktur.

2. .
S: Ödemeler Sadece Paypal'dan mı, yapılabilir?
C: Şimdilik, Sadece Paypaldan yapılabilir.

3. .
S: Eğer Satın alırsam Botu kac kişi kullanabilir veya paylaşabilirmiyim.?
C: Tabiki, sen botu bir kişi ile paylaşabilirsin. Bot, sadece 2 PC üzerinde çalışır. Sadece 2 PC Fakat 3. bir bilgisayardan kullanmış veya kullandırtmışsan Bot artık Kendi bilgisayarında çalışmaz.

4. .
S: Hesabı Paylaştığım kişi haberim olmadan hesabımı dağıtmış ve ben kendi bilgisayarimda kullanamiyorum ne yapabilirim.?
C: Böyle bir durumda, admine bir iletiyi yazmaya ihtiyaç duyarsın. Onlar, Senin Hwid'lerini belirli bir süre sonra silerler ve sen yeniden giriş yapabilirsin.
Daha sonra, Kayıt bilgilerinizi ve şifrelerinizi profil kısmından mutlaka değiştirin.

5. .
S: Oyunumu Clientless Moddan Tekrar geri alabilirmiyim.?
C: Hayır bu olanaksızdır. Kapatıp tekrar açman gerekecektir.

6. .
S: Nasıl, 2 farklı karakter ile de oynayabilirim.?
C: Multiclient seçeneğini aktif edin , Bot'un kurulu olduğu dizine gidersiniz , bu dizinin içindeki Bot klasörünü kopyalayarak çoğaltmanız gerekmektedir. Her client için 1 kopya olusturmanız gerekmektedir ve her bot için bootcfg. dosyasının içindeki mac1 mac2 leri sıfırlamanız gerekmektedir.

7. .
S: Ben, 2 silah kullaniyorum, Bot başka silaha geçiş yapabiliyormu.Buff basiyormu?
C: Evet , bot silah değiştirebilir. Buff basabilir.

8.
S: Reklam botlarından bıktım. Bunlara karşı ne yapabilirim ?
C: Hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Bot otomatik olarak tüm spam botlarını engeller. Sadece şehirde dolaşın ve bot kendisi engellesin

9. .
S: Ben şehir merkezlerinde kimseyi görmek istemiyorum. Bot /v seçeneğini otomatik kullanabilir mi?
C: Şimdilik malesef ama Gelecekte belki.

10. .
S: Ben, M. Windows işletim sistemi kullanıyorum. Bu sistemde bot kullanabilir mi?
C: Problem değil. Çalıştırabilirsin.

11. .
S: Otomatik tekrar bağlanma özelliğini nasıl kullanabilirim. Oyun DC olduğunda Bot tekrar bağlanabilirmi.
C: Hayır tekrar bağlanmaz. Zaten Resim doğrulama kodu, sizin tarafinizdan yazılması gerekir. Bot, oturum açma ayrıntılarınızı kaydetmez.

12. .
S: Ben nasıl yardım alabilirim. Nerelerden bot hakkında bilgi alabilirim.?
C: Botu satın aldıysanız. Forumdan yararlanabilirsiniz, (haber, öneriler, bugreport, bot-destek).

13. .
S: Salı günlerindeki güncelleştirmelerde ne yapacağım Bot nezaman güncellenecek..?
C: Her salı günü yeni sürümü elimizden gelen en kısa zamanda yayınlamaya calışacağız. Siz bu süre zarfında bekleyeceksiniz.

14. .
S: 5€ ya Botu kaç gün kullanabilirim.?
C: 30 gün. örn. Kasım ayının 30 gün sürdüğünü farz edelim, Botu 1 Kasımda aldıgını farzedersek 1 aralıkta hesabının süresi bitmiş olur.

15. .
S: Botu aldım fakat hergün oynayamiyorum oynamadıgım süreler sonraki aya aktarılabilirmi.?
C: Hayır asla böyle bi durum yoktur.

16. .
S: Bu bot .pk2 değişikliği ile uyumlu mudur?
C: Yok , bot halen .pk2 değişikliğini desteklemez.

Faydası olabileceğini düşündüğüm için ingilizceden Türkçeye anladığım kadarıyla cevirmeye çalıştım Eksiklerim ve hatalarım olabilir kusura bakmayin.

Yukarı Alt