Sbot'la Charı Bota Bırakıyom Char Two handed Mob'a dalarken sprint assault skillini kullanmıyor ve diger skillere geciyor ama onlarıda gec vuruyor yatırıyor uzaklastırmayı gec vuruyor daha sonra paraları yerden gec topluyor oysa settings'den Ultra Fast Kasmada İşaretli Nedeni Ne Olabilir Sizce Diger 2 Charım Gayet İyi Kasıyor Biri Wiz Biri Xbow Sorun Warrior :|

demekkı warıorcu charı kasmıcan o botla Sbottan anlasam yardımcı olurdum :D

ultra fast kasmaya ayarlı derken? bende sbot kullanıyorum ama öyle bi ayardan haberim yok :D neyse skilleri silip bastan diz oraya ve skiller bölümündeki iterate atack skillsi isaretle.koydugun skillerde buff bölümü ve atack bölümüne dikkatli yerlestirmelisin.

Paladin demiş ki:
ultra fast kasmaya ayarlı derken? bende sbot kullanıyorum ama öyle bi ayardan haberim yok :D neyse skilleri silip bastan diz oraya ve skiller bölümündeki iterate atack skillsi isaretle.koydugun skillerde buff bölümü ve atack bölümüne dikkatli yerlestirmelisin.
Settings Sekmesinde en altın bir üstünde Attack behaviour / Kill stealing / Protection var orda 4. sırada ultra fast attack mode war ondan bahsediyor ark :) ama onu işaretlememenizi tavsiye ederim dc yeme ihtimali çoook yüksek ^^

Yukarı Alt