Merhabalar,

Benim bir sorunum vardı sbot hakkında belki forumda vardır fakat her yeri araştırdım göremedim o yüzden soruyorum sbot önceden kullanmadım o yüzden bilmiyorum ne yapmam gerektiğini sadece mbot kullandım.

karakterim yerden para topluyor item topluyor saldıranada saldırıyor fakat onun dışında hiç bir mob türüne saldırmıyor. Deli olucam kaç saattir uğraşıyorum. Ayrıca birde oyuna giriyor bir daha girip çıktığında oyun açılıcakken kapanıyor bazende giriyor girdiğindede otomatik olarak oyunda kullanıcı adı ve şifre girişi yapmıyor. Bu iki sorunu çözerseniz sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Görntülenme syısı 27. Cevap sayısı 0. Burası destek bölümü ve paylaşım forumu olduğunu sanıyordum. Yardım edicek tek bir kişi bile yok mu?

2'inci Problemini Anlamış Değilim. :think:

1'inci Problemin İse Tahminime Göre "Training Place" Seçeneğindeki Radius(R)'yi 0 Olarak Ayarlaman. Onu İdeal Olan 30-50 Arasında Yaparsan Saldıracağını Düşünüyorum. :beer:

2.problem çözüldü gibi birşey ama tam olarak değil onun için denemeler yapıyorum fakat Radius en başta 100 dü belki işe yarar diye 300 yaptım çünkü mbotta oluyordu fakat 30-50 hiç denemedim 30 yaptım bir deniyim :detective: teşekkür ederim koca forumda yardım eden birini görmek gerçekten güzel :beer:

Radius yani mbottoki adıyla range 0 değildi ama 30-60-100 yapmama rağmen boş boş yürümekten başka birşey yapmıyor of ! olmadi: o yetmez gibi saldırana saldırmıyorda. Her yere common attack yaptım, tek onu yaptım v.s saldırmıyor skill kullanmıyor hiç bir halt yapmıyor char aptal gibi duruyor daral:
@loras yinede teşekkür ederim arkadaşım yardımın için :!!&%&!

Skil kısmında Attack Skilerin Altında Bı kutusuck var o isaretliyse kaldır onu

Arkadaşların söylediklerini yaptıkdan sonra büyük ihtimal atak yapacaktır ancak tekrar yapmaz ise, bottaki bütün skilleri kaldırıp oyundan çıkıp tekrar giriş yapıp tekrar eklemeyi deneyebilirsin. Oyun esnasında skilleri uplayınca sorun yaratabiliyor.

daha yeni yazabidim kusura bakmayın evet dediğinizi uyguludaım oldu büyük bir sıkıntıdan kurtuldum teşekkür ederim :beer:

Yukarı Alt