Pet çok yavaş Çalışıyor Bazen itemleri Toplamıyor Bazende Topluyor Ne yapmam Gerekiyor Doğru Çalışması için. Bottaki Ayarlarında hepsi tam.

NightCrowler demiş ki:
Pet çok yavaş Çalışıyor Bazen itemleri Toplamıyor Bazende Topluyor Ne yapmam Gerekiyor Doğru Çalışması için. Bottaki Ayarlarında hepsi tam.
Bunun HerHangi Bir Ayarı Yok Hızlanması İçin .. Artık Petiniz Ne Kadar Hızlı Olursa Şansınıza :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NightCrowler demiş ki:

pet filter ayarlarınızda sorun vardır hem bota hem pete mi toplatıyorsunuz ?

Sen gralsın hocam gral.Kralı geçtin gral oldun bunu arıyorum other's itemleri topluyordu pet pre görevide var tabi.Herneyse Allah razı olsun çoook teşkür ederim br0 :)

BBKing demiş ki:
Sen gralsın hocam gral.Kralı geçtin gral oldun bunu arıyorum other's itemleri topluyordu pet pre görevide var tabi.Herneyse Allah razı olsun çoook teşkür ederim br0 :)
petlerin arada gorev fln kacirmamasi icin own item=kendi itemlerini topla yapmalisiniz

sbotta petin topladıgı itemleri üzerine alıp kasaya koyabiliyormu towna gittigi zaman böyle bir ayarı varmı ben bulamadım yardımcı olacak arkadaşl varmı

sbotta petin topladıgı itemleri üzerine alıp kasaya koyabiliyormu towna gittigi zaman böyle bir ayarı varmı ben bulamadım yardımcı olacak arkadaşl varmı

peki acaba pet itemleri filan toplıuyor mesela tabletler filan istediğimiz şeyleri ama petin içindeki şeyleri satmıyor onu nasıl ayarlarız satması için ayarlı bankaya koyulcakları koyuyor ama satılcakları satmıyor ?

petin çantasındaki itemleri üzerine alma bankaya koyma gibi seçenekler çıkmış ama bende işe yaramıyor.Deneyen var mı başka?

pet ile ilgili bir sıkıntım var . toplamaya gidiyo bi şeyi sonra duvarın arkasında takılıyo gelmıyo ben botu durdurup gıdıp onu cıkartıp gelene kdr da orada kalıyo . eskıden takılınca direk yanında dogardı charın sımdı onu kaldırdılar herhalde .

Yukarı Alt