warior ÇARIM VAR PARTY BUFF İÇİN AYARLARINI YAPIYORUM DAHA PAİN SKİLİNİ KOYDUĞUM GİBİ PROGRAM ÇALIŞMAYI DURDURDU ŞEKlinde hATA VERİP CLİENTİ KAPATIYOR BİLEN VARSA ÇÖZÜMÜNÜ PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM

mertkaan32 demiş ki:
warior ÇARIM VAR PARTY BUFF İÇİN AYARLARINI YAPIYORUM DAHA PAİN SKİLİNİ KOYDUĞUM GİBİ PROGRAM ÇALIŞMAYI DURDURDU ŞEKlinde hATA VERİP CLİENTİ KAPATIYOR BİLEN VARSA ÇÖZÜMÜNÜ PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM

Bendede aynı hatayı veriyor sin:

Benim sistem Sp2 Hangi netframework leri yükliyecem yazabilrmisiniz lütfen bu sorun çok can sıkıyor

mertkaan32 demiş ki:
OYUNDAN ATINCA S-BOTUN İD VE ŞİFREYİ VE TÜM AYARLARI OTOMATİK SİLİNİYOR ANLAMADIM NE İŞ. VAR Bİ HATA YARDIMCI OLAN YOK
Ne alaka kardesim ya??? Warrior bufflarında bır tanesını ekledıgın anda dc werıor onu gec ıd pw sıfırlanıyor...sbot un skill kısmında hangı skıllın hangı sılahla kullanılıcagı yazıyor fakan warrior bufflarına geldıgımızde sılah adı yazmıor sorun bunda sbotta sanırım nasıl olcak kımsede bılmıor herhalde

Bende gayet güzel çalışıyor hem cleric hem warriror takır takır basıyor bufları sorun ne anlamadım

Yukarı Alt